Stress 987 teemat   1 316 postitust foorumis

Lisa vastus

Ma ei tahtnud kunagi tunda seda, mis tähendab vihata ja armastada ja igatseda kedagi samal ajal.

Autor: Maasikas 27.12.11 22:34

2010.aasta oktoobris sain petta oma toonaselt kaaslaselt, kes päevapealt lahkus, kui leidis uue naise. Minu jaoks oli see väga raske, ma nutsin lohutamatult paar kuud iga päev ja nüüd kord nädalas. Pool aastat enne seda jäin ilma meie sündimata lapsest.

Kuigi sellest on möödas üle aasta, siis ma tunnen ennast endiselt lohutamatult, ma vihkan ja igatsen seda inimest samaaegselt. Ma olen lohutamatult kurb, et ta läks ära nii järsku, et tema jaoks ei tähendanud see laps midagi, ei tähendanud muud asjad, mis minuga seotud olid. Ma ei oska kirjeldada seda tunnet, kui ma isegi hingata ei saa, sest ma olen nii õnnetu. Ikka veel. Ma ei saa aru, kuidas keegi, kes ütleb, et armastab sind, saab nii teha. Kuidas saab nii teha...
Ma tahaks oma eluga edasi minna ja ma püüan iga päev, aga midagi ei aita. Ma ei tea enam, mida teha, ma ei taha langeda nii sügavasse depressiooni, et ma hakkaks jooma või midagi hullemat. Aga ma ei oska selle ahastava tundega midagi teha ja see ei lähe vähemaks.

See võib tunduda tavaline õnnetu armastuse lugu, aga minu jaoks on see kohutav. Ma ei tahtnud kunagi tunda seda, mis tähendab vihata ja armastada ja igatseda kedagi samal ajal.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: viinanina   27.12.11 22:37

ma tahaks sind aidata...ma tean mida sa tunned... ma tunnen seda sama... ma tahaks talle kogu aeg helistada, paaniliselt temaga suhelda, et ta jätaks oma uue kallima ja tuleks tagasi...aga ta ei tule ju ja siis jätad endast meeleheitliku mulje... aga sellest on ükskõik, äkki äkki äkki ta tuleb tagasi... ja sis ei valuta enam niipalju...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: oeh   01.01.12 16:10

Sa ilmselt ei taha seda kuuldagi, et sellega leppima pead, aga mina elasin poolteist aastat iga päev nuttes ja teda taga igatsedes. Möödunud on 6 aastat ja ma ikka veel igatsen teda, olgugi, et mul on vahepeal nii mõnedki tõsised suhted olnud.. tema on mul alati meeles, südames ja peas olnud.

Ja see helistamise ja paanilise suhtlemise vajaduse värk on ka õige, mina ei tahtnud ka end tema ja tema uue armsama ees alandada, aga mõnikord said ikka emotsiooni võitu.. ja nad saidki koos minu üle naerda..

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada