Stress 992 teemat   1 323 postitust foorumis

Lisa vastus

Lisa teema

Autor: Heda 12.04.20 12:49

Olen 77.a.naine ja seoses depressiooniga tarvitanud antidepressanti estsitalopram 10mg 6-7aastat. Olen üritanud paaril-kolmel korral ka kasutamist lõpetada, kui olen tundnud end küllalt tugevana. Aga sügiseti on tulnud nähud tagasi ja uuesti tarvitama hakanud. Sel varakevadel alustasin uuesti . Vähendasin annust algul kuu aega 5mg peale ja siis 0,25mg päevas kuu aega. Alates aprillist ei tarvita üldse, aga ei tule toime ärajäämanähtudega: peas käib nagu mingi el.löögi moodi tunne, peavalu,tohutu higistamine nii päeval kui öösel, jalgade tahtmatud liigutused (kuigi kasutan ka pramipeksooli 0,18 sel puhul, antud juhul pole sellestki kasu), uimane olek, unetus jne.jne. Mis teha, kas pean ikka uuesti tablette võtma hakkama kuni surmani, sest selliselt ka kaua vastu ei pea? Teid ette tänades.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada