Stress 984 teemat   1 311 postitust foorumis

Lisa vastus

Kuidas nekrofoobiast lahti saada ?!

Autor: Diana-Maria 14.05.10 20:32

Tere. Olen 17 aastane neiu. Minu isa tegi umbes 4 aastat tagasi minule väga lolli nalja : pani surnud hiire ümbrikusse, millel oli minu nimi ning mina muidugi katsusin ja pigistasin seda ümbrikut. Peale seda olin täielikus šokis, ei suutnud rääkida, hingamine oli korrapäratu ning lamasin loote asendis käsi ja jalgu närviliselt üksteise vastu hõõrudes. Peale seda olukorda kardan paaniliselt surnuid loomi ja korjuseid. Alati kui näen pean sellest tiiruga mööda minema ja tekivad väga segased emotsioonid, naeran ja nutan korraga ning hakkan kramplikult käsi mudima.

Mõned päevad tagasi murdis minu kutsikas mängu hoos naabritädi kana maha ja ma pidin seda kõike pealt nägema, nutsin, karjusin, ei suutnud hingata, käed värisesid väga-väga hullusti.
Enda uurimiste alusel julgen väita, et mul on nekrofoobia. Kuid peamine põhjus, miks siia kirjutan on see, et ma ei suuda enam oma koera puudutada ja jooksen meeleheitlikult tema eest ära. Samuti ei saa ma ka kasse enam eriti katsuda, sest olen näinud neid hiiri murdmas. Ma ei taha oma koera ära anda ning palun andke nõu kuidas sellest olukorrast välja tulla? Kuidas sellest foobiast lahti saada?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mina   24.05.18 15:47

Kahju

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada