Stress 989 teemat   1 316 postitust foorumis

Lisa vastus

kuidas ma peaksin käituma??

Autor: sirts lill 08.02.11 14:41

olen elukaaslasega elanud koos peaaegu 3 aastat, eelmine aasta tuli suur tüli ja siis ta julges tunnistada et pole ammu enam minu vastu tundeid, ja ta teeskles päris kaua et kõik on korras, meil on nüüd väike laps kes on 6 kuune, minul on mehe vastu suured tunded, kuid tean et tal ei ole minu vastu tundeid oleme veel koos, aga see teeb haiget ja ei suuda temast eemal olla kuna armastan teda, ta käib nüüd soomes tööl ja näen teda harva ja igatsus üha suureneb... mida ma tegema peaksin et ma ei mõtleks tema peale nii palju ja et saaks siis tundeid maha suruda, ma ei jaksa enam niimodid elada et on ainult ühe poolne armastus ja ei usu et tal kunagi võivad uuesti tunded tekkida minu vastu..mul mõistus otsas. äkki oskab keegi midagi soovitada..

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: marion   20.06.11 19:43

sama seis mees käib soomes tööl juba aastaid 3 nädalat seal ja 3-4 p siin.Meil oli suur armastus aga nüüd äkki ütleb et tunded on jahenenud ja ei armasta enam jne,täielikult muutunud,ei oska ise ka midagi tehA :(

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kerttu   15.07.11 05:08

olen sama probleemi ees , mees soomes tööl ja paar päeva tagasi teatas mulle et me peaks lahku minema kuna tema tunded pole enam samad ,kuigi paar nädalat tagasi avaldas mulle armastust ja me olime väga 6nnelikud .veel raskemaks teeb asjaolu et ma olen rase ja kannan tema last

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: M   15.07.11 08:19

Ütle talle seda, et oled rase ja vaata mis vastab sellepeale. Aga kui juba keegi uus tal silmapiiril vat siis ei tea kui sügavad tunded tal juba on. Igatahes kinni pole ka meest mõtet selle rasedusega iga hinna eest hoida, sest kui läheb siis läheb nagunii. Alimendid peale ja sa oled ju tugev ning suudad lapse ise ka üles kasvatada.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Lija   15.07.11 09:54

selline lahus elamine mõjub suhtele vägagi halvasti.Tunded on ju sellised asjad, mis kogu aeg muutuvad. Ega elu ja armastust saa tunnetele üles ehitada. Tahe on see, mis suhte toimima paneb, mitte tunded.
Kui aga mehel tahet oma peret (sina ja sündimata laps ) hoida ei ole, siis on parem ka sinul sellisest mehest loobuda.Õnnelikuks sa sellises suhtes sel juhul ei saa .

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kerttu   15.07.11 21:04

ta on teadlik lapsest ja käsil juba viies kuu ning ta on väga 6nnelik lapse pärast.ta on korduvalt öelnud et kui tähtis talle on mina ja meie laps, pere on see mis tema jaoks tähendab k6ike.paar nädalat tagasi kui kodus oli ,siis oli k6ik veel korras ja rääkisime tulevikust ning vandus mulle armastust.sain teada et tal on rahalised probleemid millest ta mulle rääkinud ei olnud ja teatas mulle et ajab oma raha asjad korda ja siis vaatab edasi. kuid oma lahkuminemis otsuses olevat ta kindel olema.nuud ei ole me omavahel suhelnud ja mul ei jää muud ule kui oodata millal ta koju tuleb ja mulle seda k6ike näkku utleb.
kas on v6imalik et finantsolukorra halvenemine v6ib mehe nii ebakindlaks teha ,mis paneb teda "p6genema" ?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kerttu   15.07.11 21:21

ja ma ei osanud uldegi seda oodata et ta mind maha jätab , kuna ma pole kordagi kahelnud tema tunnetes minu vastu ja teistusugust käitumist tema poolt pole ka täheldanud .. see tuli täiesti ootamatult. ma ju oleks kahtlustanud midagi kui miski oleks teisiti olnud.olen rääkinud meie uhiste s6pradega ja temale uhe väga lähedase inimesega ning k6igile on see suur ullatus ja arvavad et see on mingi loll nali minu poolt.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: asjatundja   20.07.11 15:52

rahaasjad ja depressioon võivad küll ta niimoodi käituma panna....tal võib olla tunne, et materiaalne vastutus on kõik tema õlul ja ta ei suuda enam hakkama saada....ja sellest kõigest tulenev väsimus ja tüdimus...ei tahaks hirmutada, aga tasuks tal silma peal hoida, et ta lollusega hakkama ei saaks....ehk mõni ta sugulane?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: sirts lill   29.09.11 13:35

ja siia maani sama seis ikka ei midagi ja nüüd oleme olnud juba üle 3 kuu lahus:S
aga ikka mul lootus sees ja ootan teda, aga ei oska kuidagi tundeid alla suruda:S
jube stressi tekitab see teema:S

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada