Stress 989 teemat   1 318 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas tõesti paanikahood/agrofoobia jälle?

Autor: A.T 19.05.10 18:34

Vanust 36, mees, aastaid 16 tagasi hakkas pihta ja ca 10a. tagasi diagnoositi paanikahood.Olen võtnud erinevaid depressante, algselt cipralex ja Paroxetin(vahepealseid ei mäleta).Toimisid ja aitasid, võtnud olen erinevaid ja umbes intervalliga aasta tablette ja pool ilma!
Nüüd jälle ca pool aasta ilma ja enesetundel polnud hädagi(kui arvestada seda, et ca aasta töötu olnud ja nüüd uus töökoht-seega üsna masendav elu olnud).
Hakkas pihta nüüd nädal tagasi ja hoopis kummaliselt, ei oska nagu käia ja seisma jäädes tunne, et kohe minestan, ja päev päevalt aiva hullemaks läheb, ühtul koju jõudes vasardab vaid peas aga kuidas homme tööle ja tagasi saan.Sõidan rongidega ja enesetunne eriti jama justkui siis kui inimesed ligi.Iga liigutus mis teen toimub väga raskelt ja ennast ületavalt.Perearsti käest sain Paroxetini jälle ja alustasin selle võtmist!
Marru ajab see, et vot liikumisega pole enne selliseid probleeme kunagi tekkinud, eelnevad hood olid ikka sellised kus samuti, rääkida raske, rahvarikaste kohtade vältimine jne.Nüüd pagan vaat ei suuda enam isegi trassi" töö-kodu" läbida!
Ja päev päevalt läheb asi nagu kehvemaks-isegi üksi olles vasardab peas mõte, et MIS HAIGUS NÜÜD SIIS JÄLLE-peaks olema tüüpiline kuna hakkan automaatselt mõtlema, et tervis tuksis-pidev HIRM!
Kas keegi omab või teab arsti(posijat)kes paneb sind hüpnoosi ja siis saaks aru, millest ikkagi kogu jura algselt alguse saanud?
Psühhiaatri juurde nagu enam pöörduda ei taha-need vaid rohte kirjutanud automaatselt ja tolkku neist pole olnud!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kliinik.ee   20.05.10 13:47

Palun esitage oma küsimus dr. Jüri Ennetile või ostige meie arhiivist - paanikahoogude teemal on palju küsimusi.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Otsige Jumalat!   28.05.10 11:13

Issanda käest on mehe sammud, ja ta kinnitab seda, kelle tee on tema meele järgi. Kui ta langeb, ei kuku ta maha, sest Issand toetab ta kätt. Psalm 37:23-24

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada