Stress 1 000 teemat   1 331 postitust foorumis

Lisa vastus

Hirm unetuse ees!

Autor: Raino 10.02.16 02:01

Tere!

Mul on suureks probleemiks kujunenud magama jäämine ja unetus. Antud olukord on kestnud juba mitu kuud. Kõik algas peale suurt füüsilist ja vaimset pingutust seoses tööga, peale mida hakkasin vasakul pool südamepiirkonnas tundma imelikku tunnet. Algselt pidasin seda südameprobleemiks, sai tehtud ka südameuuringud, kuid kõik ok. Perearstil sai ka kõik muud analüüsid tehtud, kuid kõik paistaks justkui ok. Nüüdseks olen aru saanud, et see tunne on siiski närvidest. Hirm uinumise ees on suur, kuna muretsen liialt oma tervise pärast. Üldiselt on igapäevane enesetunne väga väsinud ja värske olek puudub. Kuna hetkel saabusin äsja välismaale tööle paariks nädalaks, siis sellega seoses küsimus, kas on soovitusi, kuidas seni unetusega võidelda, et kodu naastes psühhiaatri juurde minna, või peaks üritama koju naasta kiiremas korras erakorraliselt?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Eve   12.02.16 15:43

Tere,soovitan osta apteegist melatoniini,neid on kapslites,tilkadena ja ka lehekestena mis pannakse keele alla.Võtta pool t. enne magamaminekut.Minul aitab väga hästi.Loe internetist lisa,sisesta:melatoniin.Võid veel juurde võtta unetilgad,taimne uinumist soodustav preparaat.Eestis olemas aaptegis:Unetilgad.Närvide rahustamiseks võid kasutada ka validooli tablette,see pannakse keele alla,aitab rahustada südant.Lisaks juua õhtul rhustavat teed-piparmündi,kummeli jne.on ka eraldi teed ,Hea une tee.Küsi apteekrilt nõu!Head und!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Raino   14.02.16 11:47

Tervitus!

Tänan vastamast, kuid antud soovitused on juba kõik läbitud. Erilist abi pole saanud. Pean siiski pöörduma spetsialisti poole, kuna magan üle ühe öö ja võitlen ärevustundega rinnus, mis lööb välja just õhtuti, kui organism on puhke seisundis ja nõrgem. Olen proovinud mõned ööd ka Imovanet, esimesel õhtul sain magada, teisel aga und ei saanud. Olen palju uurinud artikleid, kuidas paremat und saavutada ja ega muud üle jäägi, kui sammhaaval selle nimel vaeva näha.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada