Stress 964 teemat   1 288 postitust foorumis

Lisa vastus

deprekas

Autor: naine 23.02.10 18:47

tere

kas keevi oskaks soovitada, kelle poole antud murega pöörduda.
Nimelt mu elukaaslasel on surmav haigus, suuretõenäosusega ta sealt välja ei tule. Olen elanud selle teadmisega juba aasta. Eluisu on suht otsas, kuid lähedastele püüan siiski head nägu teha, sest nemad ei tea asjast midagi. Mida ma tegema pean? Kusjuures ma ei taha enam ise kellegagi suhelda, ei taha kellegile mingeid vabandusi tuua mitte millegi kohta (nemad ju ei tea, mis on tegelik põhjus).

(25a)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: JR   23.02.10 19:10

Kindlasti on abi heast psühholoogist. Endal oli hea kogemus Andres Silla juures Tallinnas, julgen soovitada. Tema kontakti leiad veebist. Jõudu sulle!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: KRISTINA RUDER   01.03.10 11:11

Kahju, et lähedased ei tea asjast midagi. Loodan, et saate aru, et teete sellega valu nii enestele kui ka lähedastele, sest kunagi tuleb kõik ju niikuinii välja. Kas hirm on selle ees, et kardate haletsust. Rumalus. Tähendab haletsevad need inimesed, kes on ise haledad. Teised aga aitavad hea meelega viimaseid elupäevi võimalikult meeldivaks ja säravaks teha...miks...sest andes endast ühe tegusa päeva inimesele, kellel on jäänud vähe elada, saame vastu hea mälestuse. Ausus ja murre jagamine on parimad lahendused. Jätke nurka hirmud, mida ise olete loonud ja pange tähele, kui jagate oma mure, saate vastu üllatavalt häid lahendusi ja mõnusaid meeldejäävaid tegevusi. Kui olete ise nukker ja masendunud murdute te ehk varemgi kui elukaaslane...ära muretsege üle ja ärge laske elukaaslasel ka ennem aega muretsemise küüsis surra... Parimaid hetki soovides, nautige seda, mis on hetkel olemas.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada