Stress 965 teemat   1 289 postitust foorumis

Lisa vastus

---teie kirjelduste järgi: püüad saada hõivatud ...

Autor: Jälle Emma 12.12.03 12:31

---teie kirjelduste järgi: püüad saada hõivatud inimeste vaba aega
kas olete mingi korrespondent või ajakirjanik? ;-)

Ma olen koduperenaine, korrespondent ega ajakirjanik pole kunagi olnud. :-))) Mul on lihtsalt hästi palju tuttavaid, kellel on sinuga hästi sarnaseid kogemusi. Ja see, mis ma olen rääkinud, on nagu üldistus või kokkuvõte nii minu enda kui mu tuttavate kogemustest.

---masohismi suhtes ma mõtlesin just seda.et arvan ei ole mõted võidelda inimese eest,kui kindlalt tead,et see ei ole sinu tulevik!

See ongi asja juures kõige libedam koht, et kuni sa võitled, seni sa ju ei tea kindlalt ja ei usu, et ta ei ole sinu tulevik. :-) Siin tuleb mängu selline paradoksaalne asi nagu lootus: kuni sa loodad, et sa ise suudad ennast kuidagi muuta või midagi teisiti teha, või et teine inimene muutub ja hakkab nüüdsest peale uutmoodi käituma, nii et kõigil läheb korraga elu heaks, seni ei muutu tegelikult mitte midagi. Alles siis, kui sa oled järjekindlalt peaga vastu seina jooksnud ja kõik oma lootused faktide vastu puruks tagunud, nii et järel on ainult täielik lootusetus, saab võimalikuks midagi muuta. Nii et kallis Murelik, kui sa sinna täielikku lootusetusesse välja jõuad, siis räägime edasi. :-)

Üks mu tuttav ütles eile hommikul, et toibumine algab lootusetusest. Ju ta nii ongi.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada