Stress 998 teemat   1 328 postitust foorumis

Lisa vastus

Olen tõsiselt mures tänapäeva laste ja noorte ...

Autor: Kõigile 31.01.09 08:26

Olen tõsiselt mures tänapäeva laste ja noorte pärast. Selline olukord on saanud tekkida ainult sellepärast, et inimesed on Jumalast ära pöördunud, juba põlvkondi meie maal!!! Aga mida vähem Jumalat, seda rohkem saatanat! Ja kui keegi hoiab end kõige kurja ligi päevast päeva ja ei taha sellest ära pöörduda, siis mis halisemist saab olla teistel aadressidel!?
Internetis on olemas Piibel, on olemas kristlikud raadiod, te vaid kuulake neid! - kui palju usku, lootust, armastust ja kõike tarkust pealegi!!!
Minge www.neti.ee ja te näete ju isegi, kui kergesti on kõik leitav!!!
KUI te olete üksi ja ei saa mingil põhjusel kirikusse, kogudusse vm. minna, et teistega oma mõtteid jagada, siis KUULAKE PERERAADIOT 89,6 Mhz Tallinnas (mujal teised raadiosagedused); on veel Raadio 7 ja Kuressare Pereraadio ja internetis lugematu hulk informatiivset materjali jne.
Miks peaksime hukkuma rahvana, sest ei tahtnud oma elu Issandat tunda!? Aga just nii läheb, kui noored endalt elu võtavad, sest ei leidnud elamisel mõtet...
Jumal on meie elu A ja O ja Temast on kõik ja Temasse läheb kõik ja oleks väga rumal meist silmi sulgeda ja öelda, et mul pole mõtet neid avada...

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada