Stress 955 teemat   1 277 postitust foorumis

Lisa vastus

Armas Anneli! Olen esmakordselt siin lehel ...

Autor: Liia 18.01.07 10:07

Armas Anneli! Olen esmakordselt siin lehel ja lugenud sinu kirja, otsustasin ka sõna sekka öelda. Loodan, et võtad selle heatahtlikult vastu.
Meie maailm on rikkis. Tundlikud hinged elavad seda alateadlikult ikkagi läbi, et puudub armastus, hoolivus, hellus jne., kuigi võidakse endale pidevalt kinnitada, et ollakse piisavalt vaprad kõigega hakkama saama ja loodetakse... mida? kelle peale?... et ükskord siiski miski aitab, et keegi tuleb, kes mõistab, toetab... Ja see ongi nii! Jumal on meisse pannud lootuse, mis ei jäta häbisse. JUMAL ISE aitab meid Jeesuses Kristuses! Usu vaid ja kutsu Teda! Ta tuleb ja aitab sind nagu Ta mind on aidanud ja kõiki teisi kristlasi. Tee seda oma kodus vaikseks jäädes, kas köögipliidi või lastevoodi veeres või kuskil mujal. Jumal näeb ja kuuleb meid alati ja igal pool, ei ole kohta, kuhu võiksime Tema eest "peituda"... Et see kuri maailm ei salli oma pattude paljastamist Tema Sõna valguses, siis tehakse propagandat Tema vastu ja see maailm on oma nuhtlustes vaevlemas...
Aga kes tahavad pääseda hingamisse täis rõõmu ja rahu, need paluvad seda Jumalalt endalt ja neile antakse usku, lootust, armastust Jeesuse Kristuse, meie Issanda läbi, kes on tee, tõde ja elu.
Palvetan kõigi eest, kes vajavad Issanda päästet. Lugege Püha Evangeeliumi ja Psalme (Laulud Piiblis), Tema Sõna on palsamiks meie hingele, see kutsub ja kastab, see annab näljasele eluleiba ja janusele eluvett, see kustutab tulekahju meie hinges...
Otsige üles oma kodukirikud, astuge sisse jumalateenistuse ajal pühapäeviti ja kui ka seal pisut-pisut on inimesi, siis SUUR JUMAL on seal küll alati kohal, et haiget hinge tervendada. Mina usun, sellepärast mina räägin. Mina olen abi saanud, sellepärast tahan teisigi juhatada selle Tõelise Arsti juurde, kes kunagi ei streigi omakasupüüdlikult, vaid kes andis oma Poja meie lunastuse hinnaks, et me Tema läbi igavese elu päriksime. Olgu õnnistatud, kes tuleb Issanda nimel!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada