Stress 965 teemat   1 289 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere, Minu probleem ei tundugi arvatavasti ...

Autor: siinjapraegu 09.05.06 12:59

Tere,

Minu probleem ei tundugi arvatavasti eriti tõsine aga millegi pärast vaevab see mind hirmsasti lausa selleni, et on raske tööd teha ja tekib tõsine stress.

Nimelt probleem selline, et elan oma naisega koos ja üldiselt sujub kooselu väga hästi. Naise töö aga pakub talle võimalust aegajalt reisimaas käia. Kahjuks aga kaaslast ta üldjuhul kaasa võtta ei saa. Igakord aga kui ta kuhugi ära sõidab tekib minul stress. Olen suhteliselt emotsionaalne inimene ja kui teda pole tunnen tast hirmsasti puudust ja kuna olen selline muretsev inimene siis iga kord tunnen ka muret et kuidas tal seal läheb ja ega midagi juhtunud pole. Tundub, et tunnen peale selle ka natuke kadedust (ja ka sellega seoses natuke häbi, et kade olen). Tihti vajun juba enne tema sõite mossi ja kurvaks, mis ka tema tuju halvaks teeb. Kui ma paluks jätaks ta sõidud (võibolla) tegemata aga seda ma mingil juhul paluda ei saa, kuna sõitude arvelt tal puhkust ei kulu ja ta saab veel reisiraha ning tal kaetakse kõik kulutused. Töö on tal suht pingeline ja see puhkus kulub talle ära.

Vajaks nõu kuidas sellises olukorras endaga nii hakkama saada, et ma need reisid paremini välja kanantaks ja endale ning temale stressi ei tekitaks oma käitumisega kui tal järgmine reis ees.

Oleks väga tänulik kui kkegi oskaks aidata...

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada