Stress 2 746 teemat   3 227 postitust foorumis

Lisa vastus

Kaaskannatajad ja lihtsalt head inimesed, ...

Autor: Unetu 05.10.04 10:32

Kaaskannatajad ja lihtsalt head inimesed, äkki suudate mõnda head nõuannet jagada:
Viimased paar nädalat on mu elus olnud põrgu... Olen 23a mees. Kuu aega tagasi jooksis mul peas kõik kokku. Olin tüdrukuga selle ajani koos olnud 4 aastat. Järsku tundsin, et asi pole enam õige ja vajan aega, et endas selgusele jõuda, et kui väga ma temast hoolin. Olimegi kuua ega lahus, tüdruk pidi sel ajal hulluks minema südamevalust, ta armastas mind rohkem kui oma elu... Selle aja jooksul aga sain hakkam elu kõige suurema lollusega...petsin teda. Kuidas ma seda teha võisin.... Alles siis sain aru, kui väga ma teda armastan, rohkem kui oma elu...
Olin nõus temaga jätkama, aga tema oli vahepeal teada saanud minu eksimusest... ja ütles et ei suuda minuga enam edasi elada.
Peale seda paar nädalat elan kui teises maailmas. Öösiti ei saa magada, kõigepelat ei jää magama, siis magan kuni 4h ja olen ülejäänud aja ärkvel. Muust ma mõelda ei suuda, kui temast, isegi töö juures ei suuda keskenduda.
Olen temaga rääkinud ja ta ütles, et tal läheb aega vaja, et jõuda järeldusele, kas ta suudab selle mõttega ja koos minuga edasi elada... Aga puhtalt mõte sellest, et pean ilma temata elama ajab mu hauda...
Kogu elu on peapeal, kaal langeb, peas vasardab, nii suur masendus on peal, et kohe hirmus. öösiti ei saa ka magada- juvitav, kaua niimoodi vastu peab?
Kas keegi oskab soovitada tegevusi, kuidas mõtteid mujale suunata? Kuidas saaks öösiti une tagasi et välja puhata? Ning kuidas oma keskendumisvõime tagasi saada?
Hetkel liiguvad mõtted ikka äärmusest äärmusesse....
Palun andke mõned nõuanded!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: slovaWam   26.09.20 22:33

here is a ebook

TikTok is an application that has tik tok followers free replaced Musical.ly - in 2017, Musical.ly was bought for a billion dollars by the owner of TikTok, the Chinese company Bytedance. ... TikTok can be described as a concentration of Snapchat and Spotify. Users create unexpected recordings infected subsequently popular music.

According to the tik tok free fans 2020 lawsuit, TikTok likes free is to combined data that can be used to identify, profile and track users in the allied States. The Chinese company ByteDance, which owns the application, which is popular especially in the midst of teenagers, would help from these activities, because the obtained data can be used, in the course of others, for digital advertising targeting purposes.

CNet barbed out that the stroke against TikTok is substitute upset next to this application, which has already been downloaded greater than 1.5 billion grow old worldwide (data from November 2019). The application is afterward creature watched by the US military, which is to audit it in terms of feasible threats to US national security.
Is Tik Tok a spy app? This is what the hackers of the Anonymous outfit say. ... Anonymous claims that free tik tok coins TikTok is truly malware past the primary task of collecting ache user recommendation and passing it upon to Chinese unknown services.

TikTok has not still addressed the tik tok hack 2020 allegations made by no human Anonymous. He before expressed his own doubts roughly the security of the Chinese application, among others the US government, which banned US troops from using TikTok for bell of confidentiality.

KW:
TIK TOK Video Hacks SEPTEMBER 2020
Free TIKTOK Followers Hack Tool SEPTEMBER 2020

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada