Stress 992 teemat   1 323 postitust foorumis

Lisa vastus

Kaaskannatajad ja lihtsalt head inimesed, ...

Autor: Unetu 05.10.04 10:32

Kaaskannatajad ja lihtsalt head inimesed, äkki suudate mõnda head nõuannet jagada:
Viimased paar nädalat on mu elus olnud põrgu... Olen 23a mees. Kuu aega tagasi jooksis mul peas kõik kokku. Olin tüdrukuga selle ajani koos olnud 4 aastat. Järsku tundsin, et asi pole enam õige ja vajan aega, et endas selgusele jõuda, et kui väga ma temast hoolin. Olimegi kuua ega lahus, tüdruk pidi sel ajal hulluks minema südamevalust, ta armastas mind rohkem kui oma elu... Selle aja jooksul aga sain hakkam elu kõige suurema lollusega...petsin teda. Kuidas ma seda teha võisin.... Alles siis sain aru, kui väga ma teda armastan, rohkem kui oma elu...
Olin nõus temaga jätkama, aga tema oli vahepeal teada saanud minu eksimusest... ja ütles et ei suuda minuga enam edasi elada.
Peale seda paar nädalat elan kui teises maailmas. Öösiti ei saa magada, kõigepelat ei jää magama, siis magan kuni 4h ja olen ülejäänud aja ärkvel. Muust ma mõelda ei suuda, kui temast, isegi töö juures ei suuda keskenduda.
Olen temaga rääkinud ja ta ütles, et tal läheb aega vaja, et jõuda järeldusele, kas ta suudab selle mõttega ja koos minuga edasi elada... Aga puhtalt mõte sellest, et pean ilma temata elama ajab mu hauda...
Kogu elu on peapeal, kaal langeb, peas vasardab, nii suur masendus on peal, et kohe hirmus. öösiti ei saa ka magada- juvitav, kaua niimoodi vastu peab?
Kas keegi oskab soovitada tegevusi, kuidas mõtteid mujale suunata? Kuidas saaks öösiti une tagasi et välja puhata? Ning kuidas oma keskendumisvõime tagasi saada?
Hetkel liiguvad mõtted ikka äärmusest äärmusesse....
Palun andke mõned nõuanded!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada