Stress 958 teemat   1 281 postitust foorumis

Lisa vastus

Kuidagi ei julge uskuda, et sinu suured mured ...

Autor: Katariina 19.08.04 21:36

Kuidagi ei julge uskuda, et sinu suured mured laheneksid lihtsalt foorumis kirjutamisega. Kui see nii lihtne oleks, siis oleksime me kõik igati terved.

Mine arstide poolele ja kirjuta oma murest psühhiaatrile (mitte neuroloogile). Sinu mured on hingelist laadi, ja hingearst on psühhiaater.

Kui mõiste "psühhiaater" aga osutub sulle ületamatuks barjääriks, alusta psühholoogiga. (Kuigi soovitan kõigest südamest siiski kohe dr.Enneti poole pöörduda!).
Kirjuta oma lugu enne wordis valmis, siis saad rahulikult üle vaadata ja mõelda, kuidas kõige selgemalt ja lühemalt ning arusaadavamalt oma mure esile tuua. Ja siis tee copy-paste.
Vastust sa muidugi samal päeval ei saa, aga dr.Ennet vastab üldiselt väga kiiresti.

Kui sa ei taha ise tohtriga kirja teel kontakteeruda, loe neid kirju, mida teised hädalised on kirjutanud, sealt leiad kontaktelefone ja vastuvõtuaegu. Ja veendud, kui mõistvad ja inimestearmastajad on need hingearstid, kes siin portaalis vastavad.

Ära jää siit foorumist imesid ootama, ka iseparandumist päriselus ei toimu. Aga pädevat abi on alati võimalik leida. Aita ennast!

Keegi, kes on abi otsinud ja leidnud.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada