Stress 964 teemat   1 286 postitust foorumis

Lisa vastus

Vabandan pika pausi pärast vastusega. Tänan ...

Autor: to M-u 16.08.04 13:31

Vabandan pika pausi pärast vastusega. Tänan vastuse eest, mis mind natuke kurvastas. Mulle tundus, et oled natuke kibestunud või on see tõesti kuumusest? Ka mina ei talu kuuma, seepärast ma oma palkmajja põgenengi. Muidugi on kurb, et sa kodust lahkuda ei saa, sest võibolla peaksid natuke ennast laadima selle tänuväärse töö jaoks mida sa teed mitmel rindel (ka siin). Loodan, et ka see situatsioon muutub ja pääsed ikka liikuma.
Oled eksiarvamusel kui arvad, et ma Sind taunin. Ei tule mõttesegi. Mina taunin ainult eetikakategooria rikkujaid ja ka mingil määral liigse materiaalsuse tagaajajaid (kaldun tiba boheemluse poole). Aga ma siiski olen ratsonaalne ja omadega toimetulev. Vahel ma siiski mõtlen, et olen äkki sündinud vales riigis või valel sajandil:tahaks voodis kohvi juua hommikul ja tsipa luksust, mis mõnele tundub veidrana (või äkki see ongi deja vu?).


Jõudu Sulle ja parajat ilma. Muide, mina kaitsen end kuuma ilma ajal kuuma rohelise teega ilma suhruta. Sellega peab harjuma, esmasel proovimisel ei ole mmaitsev aga kui ära harjud onväga kosutav. Ivi.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada