Stress 955 teemat   1 277 postitust foorumis

Lisa vastus

Pole seni vastanud, kuna sind pole nagunii ...

Autor: Ivile 10.08.04 08:32

Pole seni vastanud, kuna sind pole nagunii seda lugemas. Minul käib tõesti ikka töö ja vile koos, aga ma olen sellega üsna rahul. Ega mu tervis lubagi kodust ära minna, oleksin võõras kohas või reisil vaid endale ja teistele tüliks.

Minu rõõmuks (kahjuks muidugi kõikide puhkajate kurvastuseks) oli juba eile õhtul esimesi märke sellest, et tappev kuumus hakkab mööduma. Praegu ongi tunduvalt jahedam ja taevaski üsna pilvine.

Jah Ivi, olen sinuga täiesti ühte meelt selles, et enam ei põletata ketsereid tuleriidal ega suhelda suitsumärkide teel. Internetti ja meilide teel suhtlemist ja töötegemist ei jõua keegi ära kiita. Ja võimalus täiesti anonüümseks suhtlemiseks hingeabi saamisel on ka igati kiiduväärne. Mõnikord on vaja vaid näha oma mõtteid ja tundmusi kirjapanduna, ja ongi kergem või vähemalt selgem.

Kui aga noored naised loetlevad foorumis üles terve pika nimekirja sümptomeid ja ootavad teistelt külastajatelt diagnoosi, siis on midagi väga valesti. Valmistan kindlasti sulle pettumuse, aga jah, tõesti olen mina see, kes püüab taolistele sinisilmadele õige tee kätte näidata. Pole just tänuväärne ülesanne, sinagi taunid mind, aga mis paata - tundsin end järjekordselt olevat "kutsutud ja seatud". Kuigi näib, et ega mu missiioonist eriti kasu pole. Tuleb järgmine neiuke, kes ei vaevu lugema isegi paari eelmist sõnumit, ja ootab jälle diagnoosi!
M-u

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada