Stress 964 teemat   1 286 postitust foorumis

Lisa vastus

Kujutan ette, kuidas sa pärast oma sõnumi ...

Autor: Evele 05.06.04 14:42

Kujutan ette, kuidas sa pärast oma sõnumi kirjutamist ootad, kas keegi kirjutab vastu või ei. Nagu sa arvasidki, olen vain mina see, kes julgeb sulle vastata. Kõik ülejäänud pugesid kohkunult peitu ja ootavad hirmuga, mis nüüd saab.

Mina tean, et ei saa midagi. Ei juhtu sinuga midagi. Et mitte ära teenida sinu järjekordset hävitavat sõnavõttu kaaskannatamisest või kaassõltuvusest, ei kavatse ma sinuga üldsegi mitte ninnutada-nännutada. Ega hakata sulle rääkima maast ja taevast.

Ma tean, et sa pole siiski nii nõrk ja nii enesekeskne, et suitsiidile minna. Ja sa pole nii rumal, et arvaksid, nagu valmistaks sinu omal soovil lavalt lahkumine kellelegi meelehärmi. Pigem just vastupidi. Ning sellepärast jääb kõik nii kui oli.

Ära raiska raha ei antidepressantide ega veel vähem viina peale. Aga proovi seda, mis on mind ikka ja jälle pinnale pääseda aidanud. Need on naistepunakapslid nimega Cesradyston. Alguses 2 kapslit õhtul ja kaks hommikul, kui kõige hullem möödas, siis jätkub päevas kahest. Ja umbes 6 kuu pärast võib jääda ühe kapsli peale, saavutatu säilitamiseks.

Proovi, halba see sulle ei tee. Ja koos depressiooniga kaovad nii mõnelgi ka naistepoole suured valud-verejeooksud ja korratused.

Sinu M-u

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada