Sõltuvus 50 teemat   126 postitust foorumis

Lisa vastus

Ravimite kooskasutamine

Autor: Kaarel 03.02.10 21:53

Kas keegi oskab nõu anda selles osas kui võtta mitmeid ravimeid korraga? Viimasel ajal on meedias mitmeid lugusid kuulsustest (Michael Jackson, britnnay Murphy, heath ledeger) kes kõik on surnud mitmete ravimite koosvõtmise tulemusena? Kas eesti arstid kirjutavad samamoodi ravimeid välja?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: x   06.05.10 02:09

ise võtan korraga umbes kuut eri psühhotroopset ravimit korraga lisaks 6 - eri ravimit veel. ja kui tahan joon ennast täis ka. Seega pole hullu ma arvan kui sa just morfi või muud kangemat sinn aretama juurde ei hakka. olen ka kokaiini võtnud näiteks päris erinevate AD ja rahustite, uinutite koos. polnud hullu midagi. Ainult kaif oli suurem

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: bioenergeetik Tarmo Metsar   22.06.10 13:41

Inimene peab kõik vajalikud ained saama kätte toidust, mitte keemiast-tablettidest.
Seega ei tohi võtta ammugi mite erinevaid ravimeid koos nn. peoga suhu kühveldades.
Samuti tuleb vaadata tablette võttes, et kuidas nad mõjuvad, kas tekitavad pearinglust jms. Ja seda vaadanuna tunnetada ära, mitu mg korraga võtta võib ja ka milliseid. Tuleb teha bioenergeetiline test, et millised tabletid sobivad, millised mitte.
Bioenergeetilist testimist saab õppida, kui tegelda Radza-Buddhi joogaga. Seda tehes saavutatakse oskused, kus käega proovides on võimalik eemalt tunda, kas ravimid sobivad, või mitte (tekib peopesas sügelus, eemaletõuge).

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada