Silmahaigused 252 teemat   338 postitust foorumis

Autor: ülle 27.09.16 11:19

Kirjutan teile kahest täiesti erinevast kae lõikusest kahes juhtivas silmakliinikus.

Oli 26.aug. läksin opile selle mõttega et,ehk vaatab mind arst vähemalt üle.
Aga tegelikuses: võeti minult anamnees,seejärel kontrollis õde nägemise,silmarõhu,pani silma puppille laiendavad tilgad ja ootasin umbes 45min. siis saadeti mind operatsiooniblokki,taas õde pani järgmised tilgad ootasin.... .Kuni keegi meesterahvas käskis mul operatsioonitoale lähemale minna.olin sokeeritud,kas siis arst ei vaatagi üle?Keeldisin...tulemuseks oli see et,mind saadeti operatsiooni tegematta,midagi selgitamatta, lihtsalt koju...!(itk-s)
Teine kogemus.
Kella 7.30 oli vaja polikliinikus olla.
Õde kontrollis dokumendid,võttis anamneesipandi esimesed silmatilgad.Umbes kl.8,8.30 vaatas operatsiooniarst kõik patsiendid üle.operatsioonile tulnud üle.
Umbes kl.10 hakati operatsioone tegema mis kestis kuni 15.30-ni.vahepeal lõuna paikku pakuti süüa,aeg-ajalt väikeste vahedega pandi kogu aeg silmatilkasi,neid kulus vist küll üsna ohtrasti.
Lõpus kui kõik operatsioonid olid tehtud vaatati tulemused veelkord üle,anti vajalikud dokumendid ja saadeti koju paranema.Ehki aega kulus palju, pea-aegu 8tundi olid kõik ükstest toetamas.(ei ole just meeldiv 8t.istuda ja oodata kuni sinuga tegeletakse)(TRÜ kliinikum.)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada