Silmahaigused 268 teemat   354 postitust foorumis

Lisa vastus

Punased silmad

Autor: Js 17.02.11 19:38

Viimased aasta aega on silmadest paista suured punased veresooned. Eredama tehisvalguse korral väsivad silmad ruttu ja silmavalged lähevad ühtlaselt punaseks, justkui oleks silmi hõõrunud. Tööl kannan prille, sest ei kannata päev otsa arvuti monitori vahtida. Silmades on selline vastik ebamugavustunne. Need veresooned on päevast päeva paista täpselt ühte sama koha pealt. Silmahäda hakkas peale borrelioosi haigestumist.

Käisin silmaarsti juures, kes leidis et silmad on korras ja et tegemist on allergiaga. Mul on küll õietolmu allergia, aga see avaldub kevadel ja siis on silmad ikka väga-väga punased. Hetkel mul allergiaid pole. Aga sellegipoolest külastasin allergoloogi, kes kirjutas välja spetsiaalsed silmatilgad. Nendest polnud mingit abi. Olen proovinud ka kummekompressi.

Nüüd olengi nagu siga lõhkise küna ees, kuna silmaarstile pandud suured lootused purunesid ja allergoloogi juurest abi ei saanud. Merimetsa nakkuskliinikust öeldi et punased silmad ei saa kuidagi olla borrelioosist tingitud ja mulle soovitati vähem arvutiga töötada. Ometi olen eluaeg arvutiga tööd teinud, aga varem sellist häda ei ole olnud.

Kas keegi oskab soovitada mida võiks ette võtta, kuhu pöörduda? Ei taha enam punaste silmadega ringi käia. Praegu näen välja nagu oleks 2 päeva järjest pidu pannud. Ei jaksa enam oma silmi maha peita :(

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada