Silmahaigused 253 teemat   339 postitust foorumis

Lisa vastus

Parim silmakirurg

Autor: Kodanik 04.02.10 08:41

Olen juba pikka aega kaalunud lühinägelikkuse opereerimist (mõlemad silmad on –4). Operatsiooni suhtes on mitmeid hirmusid ja sellepärast küsiks, mida inimesed arvavad: kes on kõige parem silmalõikaja Eestis? Tänud ette!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kaja Krevald   09.09.10 13:08

Dr.Harras Mölder Silmalaserist!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Marika   08.09.11 01:02

Tal katus sõidab paraku. Ei ole kõige parem. Karm ja hoolimatu

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Eva   06.10.11 00:39

Tal on inimestest täitsa ükskõik. Lõikab nagu seepi. Ei soovita. Väga ebasõbralik on ka. Ei saa patsiendist aru.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Marion   04.01.12 00:20

Tundus alguses ok, aga opi ajal oli väga karm ja osavõtmatu. Ei soovita,

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Opereeritu   14.01.13 17:28

Sama siin:Esmane visiit tundus väga OK.Operatsiooni ettevalmistumise ajal väga karm ja pahur (kuid üks naisterahvas,kes oli tuttav,temaga vestles väga naeratavalt ja sõbralikult ).Peale operatsiooni ka väga karm ning midagi küsida polnud mul julgustki!Mõtlen hirmuga,kuidas julgen tulevikus veel minna,kui vajadus teha teisel silmal ka kaeoperatsiooni.Psühholoogiliselt on patsiendil juba väga raske kedagi oma silma kallale lasta,seetõttu vajaksime ikka sõbralikku ja julgestavat arsti.Meeleolu oli igatahes peale op-i täiesti null ning kogu kojutee valasin pisaraid.Võimalusel soovitan küll kedagi teist arsti!!!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Silvi   11.10.13 00:09

Palun ärge selle arsti juurde küll minge. Täiesti hoolimatu, ükskõikne. Minu ema jäi pärast tema oppi praktiliselt pimedaks. Teise silma opile läks Keskhaigla silmakliinikusse ja oli väga rahul.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Negatiivne kogemus   28.05.14 16:18

Dr Möldriga väga negatiivne kogemus, väga halb arst ning halvasti tehtud operatsioon. Nägemise korrektsioon pärast operatsiooni oli täiesti vale.
Täiesti kindlasti valige teine arst, minu kogemus temaga vääriks kohtusse andmist, kui mul oleks selleks raha.
Kohutav nii suhtlejana kui arstina, ebapädev, ülbe, närvihaige. Kui teil just masohhistlikke kalduvusi ei ole, siis valige teine silmakirurg.
Jube kogemus, täielik horror-arst.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Läätsevahetuse huviline   04.12.15 14:26

Minu värske kogemus paraku kinnitab eelkirjutanute muljeid. Hr Mölderi erialast kompetentsust ei oska ega taha kahtluse alla seada, ent suhtumise ja empaatia mõttes ei tohiks selline inimene küll arstina töötada. Kohtleb patsienti ülbelt, külmalt, hoolimatult ja ükskõikselt - ilmselt mitte kui patsienti, vaid klienti (loe: kõndivat rahakotti). Selline kasuahne ärimehe suhtumine. Kui midagi ei meeldi, nähvab ülbelt näkku. Mind sisuliselt viskas välja (eel-konsultatsioonilt). Hea, et viskas - sellise inimese kätte oma elu ja/või tervist ei usaldaks iial. Never ever. Arvasin algul, et äkki oli härral täna lihtsalt paha päev (vale jalaga voodist tõusnud vms), aga siinseid kommentaare lugedes mõistan, et ilmselt ongi tema kõik päevad just sellised.

Ülimalt kummaline tunne on pärast taolist kogemust lugeda Silmalaseri kodulehelt järgmisi ridu: "Parima klienditeeninduse alustalaks on patsiendi igakülgne mõistmine, arsti ja patsiendi vaheline selge dialoog ning pikaajaline kogemus patsientidega töötamisel. Silmalaser saab täna garanteerida, et aastatepikkune suhtlus kõige erinevamate patsientidega ja nende probleemide selgitamine on andnud silmakliinikule oskused ja teadmised kvaliteetse ning usaldusväärse klienditeeninduse tagamiseks." Tegemist oleks justkui kahe paralleelmaailmaga, mis omavahel kusagilt ega kuidagi ei kattu ega üleüldse kokku puutu.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada