Silmahaigused 267 teemat   352 postitust foorumis

Lisa vastus

OptimaskPro

Autor: Küllike 23.01.16 10:21

Lugesin uudist OptimaskPro silma-massaazi aparaadist, mis taastab silmanägemise umbes kuuga, peab vaid iga päev aparaati kokku umbes 20 minutit silmadel hoidma ja varsti oledki teravsilm. Seade maksab 38 EUR. Jutt tundub liiga ilus, et olla tõsi. Palun silmaarsti kommentaari.
www.optimaskpro.com/ee_official_wr1/step2.php
Vastust oodates,
Küllike

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Peeter   27.01.16 07:16

Lihtsalt teadmiseks, et edastasin antud toote reklaami kohta vihje Tarbijakaitseametisse. Mitu eakamat tuttavat on hädas kojuostetud rämpsuga, mis lihtsalt ei toimi (ja ei saagi reklaamitud viisil toimida) ning mida ei saa tagastada, kuna tagastamise kohta info puudub.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Anne Rekkaro   28.02.16 19:20

Läksin reklaami ohvriks ja ostsin need massaažiprillid. Kuna prillid istuvad ninal, hakkab seadme töötades ninaluu ja selle kaudu kogu pea, kaasa arvatud kõik, mis seal sees, värisema. Jube tunne ja hirm, et aju keeldub sellises olukorras üldse töötamast. Saatsin kohe tagasi. Kuna aga saatekirja pakis kaasas ei olnud, kahtlen, kas saan makstud raha ,38 eurot , tagasi. Maksin ka tagasisaatmise eest.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Marina   21.03.16 19:20

Täielik petukaup. Läksin ka selle reklaami õnge. aga ei ole olnud sellest mingit kasu, ennem on natuke halvenenud nägemine. Ma ei usu ka et raha tagasi on võimalik saada, aga see on lihtsalt õppetund et ei või kõike uskuda, mida reklaamitakse. Kui kellelgil õnnestub raha tagasi saada, andke teada

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kalev Kersen   23.03.16 15:25

2 kuud olen kasutanud , kuid kasu ei miski . Maha visatut raha . Puha pettus .

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Inge   18.04.16 17:46

Ühinen eelnevate arvamustega. Ka minul on selline vigane vidin kodus kapi peal. Kirjavahetuses kontaktides antud meili aadressil kellegi nimetuga olen ma saanud soovitusi, et peaksin leidma endale kasutamisjuhendi teksti sisuliselt mõistva abilise jne. Piisavalt pika kirjavahetuse tulemuseks, mis ületas tagastamise tähtaja, edastati minu tagastamise soov nn. tagastamisosakonnale, kes võtvat minuga ühendust kui järjekord minuni jõuab. Loomulikult pole see seni minuni jõudnud, tagastamisosakonna töökoormus ju suur.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: hah   25.04.16 15:36

See on ilmselge pettus. Reklaamlehekülje all olevad "positiivsed" kommentaarid on võltsing. Selliseid inimesi ei ole olemas ning kui otsida inglisekeelne leht, siis samade nägude all on teised nimed.
Lisaks muutub samade kommentaaride postituse kuupäev iga päev jälle värkseks.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Verina   17.05.16 18:27

Ka mina ootan vastust tagstamise kohta juba kolmantat kuud,isegi telefonile ei vastata meilidest ei tasu ültse rääkidagi.
Tõesti peaksime kõik tarbijakaitse ametisse teavitama,ehk saab nii oma raha tagasi või vähemalt petjad karistatud.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ene   19.05.16 17:25

Mina ka läksin reklaami ohvriks, ma ei saanud prille ette pannagi. Seal olid magnetid 4 tükki puudu. Tahaks neid aferiste karistada, raha on nagunii läinud. Kuhu pöörduda?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Reet   21.05.16 09:22

Jutt oli nii ilus, et läks täitsa meelest tausta kontrollida. Esmakordselt kasutades oli päris ehmatav, aga inimene ju harjub kõigega. Eks ma siis püüdsin, aga nüüd on nägemine halvem, kui enne. Tahtsin tagasi saata, aga siinseid kommentaare lugedes pole sel mõtet nagu näha. Tahaks väga teada, kas kellelgi on sellest kasu ka olnud?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: lilleke   18.06.16 10:58

proovisin ka väga hästi lõõgastab silmi mul küll selle vibratsiooni suhtes hirmu pole kuidas ta siis masseerib kui paigal seisab

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: lilleke   18.06.16 10:58

proovisin ka väga hästi lõõgastab silmi mul küll selle vibratsiooni suhtes hirmu pole kuidas ta siis masseerib kui paigal seisab

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kalev   24.10.16 15:12

Olen esimesest klassist koolis alates halvasti tahvlile näinud. Isegi esimeses pingireas. Nõukogude sõjaväest mind vabastati silmanägemise pärast (lühinägevus & astigmatism). Nooremana kandsin prille vaid aeg-ajalt. Siis kui oli midagi kaugemal täpsemalt näha vaja. Pärast 50-dat eluaastat vajasin juba prille ka lugemisel (muidu hakkasid silmad pingutusest valutama). Kuskil 65 aastaselt panin tähele, et vasak silm hakkas ikka enam ja enam lühinägevamaks minema. Kui noorena oli -3 kanti silindrilised klaasid, siis 69 aastaselt juba (vasakul silmal) kuskil -5 või -6. Parem silm muutus vastupidi kaugnägevamaks ja lugeda ei näinud lähedalt enam üldse. Sain aru, et prillidega mu silmanägemine ei parane vaid halveneb ja siis, olles hädas, meenus mulle kellegi soovitus osta Mirzakarim Norbekovi raamat prillidest vabaks saamisest silmaharjutuste (sealjuures lõõgastuste) süstemaatilise tegemise teel. Kogusin veel üsna palju infi silmaharjutuste tegemise kohta (meetodi rajaja William Bates). Ostsin veel Jonathan Barnes'i ja Leo Angarti raamatud prillidest vabanemiseks silmaharjutuste&lõdvestuste kohta. Lisaks veel professor Vladimir Ždanovi venekeelsed loengud silmaharjutuste&lõdvestustega prillidest vabaks. Ja veel eestikeelne materjal internetist silmaharjutuste & lõdvestuste kohta. Hakkasin sellega tegelema 69 aastaselt (üle 2 aasta tagasi). Parema silma kaugnägemine on tänaseks sedavõrd paranenud, et ei vaja kaugele vaatamiseks prille. Ei näe küll päris täpselt, kuid palju paremini kui noorena. Vasaku silma süveneva lühinägevuse sain pidama ja tegelen parasjagu lühinägevuse vähendamisega (visalt aga siiski edukalt). Prille ei kanna üldse juba üle kahe aasta. Ei tööl arvuti taga, ega lugemisel, ega mujal. Kirjeldasin siin oma kogemust, et anda teistelegi lootust. Visadus ja arukas lähenemine viib sihile, isegi vanas eas.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Lille Tammik   27.10.16 09:17

Tere! Ostsin silma-massaazi aparaadi, aga ei saa seda kasutada. Kuidas on võimalik seda tagastada.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kriste   07.11.16 12:01

Lisandun eelnevatega kui asi jõuab tarbjakaitseni.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Milvi Kuusk   20.11.16 19:30

Soovin samuti silma-massaazi-aparaadi tagastad,kuidas on see võimalik?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada