Silmahaigused 259 teemat   344 postitust foorumis

Lisa vastus

Miks tavalised inimesed pööduvad Dr Google'i poole

Autor: TanelT 10.07.19 00:18

Tere

Olen käinud silmaarstide juures ja viimati just hiljuti, kus tehti kõik võimalikud uuringud ( kuiva silma test, laud tagurpidi, rõhu, mikroskoop jms) ja põhjalikult aga abi ei midagi (alati kirjutatakse sama retseptikuur põletiku vastu silmatilgad, millest pole kasu -viimased kaks külastust, eri arstid).

Nimelt juba hommikul ärgates on silmad vesised, väsinud, "liiva täis" ja väga keeruline on tööd teha ja keskenduda(isegi puhkuse ajal, kui arvuti taga ei ustu). Probleem juna aastaid ja spveneb. Kuna olen lootuse kaotanud, et abi saan, olen hakanud googeldama. Mitte sellepärast, et arste ei usaldaks või rahast kahju aga kes lõpuks aidata saaks - kas võtan järgmise silmaarsti nimekirjast ja teeb taas sama asja läbi ja kirjutame samad silmatilgad?! Tundub päris lootusetu...ja pettumust valmistav.

Googlest leidsin ühe teema, kus räägiti miskitest parasiitidest - "demodex" aga neid oleks ju arst kindlasti mikroskoobiga märganud? Sümptomid klapivad siiski minuga täpselt:

https://www.quora.com/I-always-wake-up-with-extremely-sore-and-tired-eyes-and-undereyes-This-feeling-fluctuates-through-the-day-Why-does-this-happen-and-how-can-I-fix-it

Kas kellelgi on ideid, kuidas mind aidata?!

p.s ( Arstid olid head ja soovitatud ja tühja vsiidile ei pöörduks uuesti.)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada