Silmahaigused 253 teemat   339 postitust foorumis

Lisa vastus

Alumine silmalaug üleni punane

Autor: Juljus 28.04.17 22:07

Tere!Kirjutan teile oma murest, oma parempoolse silma pärast.
24.04 tundsin ,et silm hakkab sügelema,mis ajas teda pidevalt hõõruma.Panin silma kohe OFTAN Dexa-Chlora salvi,mis aga ei aidanud
25.04 ärkasin hommikul ja tundsin ,et silm on paistes,paisetus oli isegi liikunud põsesarnade juurde.Alumine silmalaug oli üleni punane.Helistasin kohe Perearsti Nõuandeliinile ja rääkisin oma loo ära.Perearst soovitas kohe minna EMOsse oma haige silmaga,mida ma ka tegin.Silmaarst EMOs vattas mu silma üle ja ütles,et on põletik ehk odariva.
Odariva ei saa olla kunagi silmalau sees,vaid tekib silmanurka,silmaäärde,kuna olen ise kunagi ammu seda haigust põdenud.
Ütlesin,et määrisin silma OFTANiga ,mis aga ei aidanud.
Kirjutati välja TOBREX silmasalv,antibiootikum,mida hakkasin ka kohe määrima. See salv oli mulle tuttav, mida kasutasin ka 13a tagasi ,kui mul silm valutas.Kahjuks see TOBREX silmasalv ei ole aidanud,vaid ajab veel rohkem silma kipitama,mis aga kutsub esile silma hõõrumise.Vahepeal nende päevade jooksul on tekkinud alumisele silmalaule kollane punn,mis on silmanurgast 1cm kaugusel.Alumine silmalaug on üleni tulipunane.
Mida soovitate edasi teha?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada