Seedimishäired 201 teemat   369 postitust foorumis

Lisa vastus

Tugevad valud ja krambid kõhus

Autor: JJ 09.04.16 19:58

Tere,

Olen juba mõned aastad elanud refluxi diagnoosiga ning aeg-ajalt siis valudest painatud. Varem sõin Nexiumi, sel korral kirjutati Escadrat. Peale Nexiumi kuuri oli alati mõneks ajaks kõik korras. Sel korral piinlesin valudes kõigest kuuaega tagasi kuni sain Escadra peale. Alguses toimis, aga nüüd on valud tagasi ja täiesti väljakannatamatud. Võtsin siis käsimüügist Gasec Gastrocapse(sest on nädavahetus), need ei aita üldse.

Samas on ka mu valud natuke erinevad siis klassikalisest refluksi nähtudest, sest põletust päris söögitorus mul kunagi ei ole. Sain aru, et minu puhul ka lõikus vist väga ei aitaks. Mu valud on alati just mao kohapeal ja nii kõvast, et tõmbab terve kõhu krampi nii et valu ajal sirgelt kõndida ei saa. Valud kestavad tavaliselt päeva või siis kuni nädal.

Kas lihtsalt oma toitumise käsile võtmisest on piisav? Internet on refluks dieete täis. Ja listid mul olemas, mida süüa ei tohiks. Või mis ma peaksin tegema. Arsti juures olen sama murega korduvalt käinud ja kõik ikka lihtsalt refluksi süüks aetud. Väiksemad valuhood tulevad kui olen midagi ärritavat söönud nt vürtsikat või rasket toitu. Aga suured valud ei tundu olevat seoses sellega mida vahetult sõin...

Äkki oskate anda mingisugust nõu..
Olen naine, 23, 164 pikk ja 58kg

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: JJ   10.04.16 16:01

Kogemata sattusin vist vale teema alla... Pole just seedimishäired :)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada