Seedimishäired 227 teemat   394 postitust foorumis

Lisa vastus

paluks abi

Autor: juku 09.05.20 00:29

Tere mure selline et Detsembris algasid närivad valud paremas küljes-käisin soomes arsti juures tehti kopsupilt-kõik näis korras, paarnädalat hiljem hakkas imelikult nina pressima vahel ka vasakut põske. Kuuaega hiljem läks seedimine korrast ära käisin ultrahelis- ka midagi ei leitud.esines oksendust- kõht oli lahti-nädalaid.Käisin möökaneelamas- kerge punetus oli maos ja leiti helico sain siia rohud- kõht ikka korrast ära kirjutati somacit ja hiljem käisin soolestiku uuringul- ka nagu kõik korras.Tehti ka nina kaudu mingi uuring. midagi olulist ei leitud.Tehtud on ka hulganisti vereteste, kõik korras. Praegu kurk punetab ja kraabib süües tunnen kuidas toit liigub ja nagu kraabib alla minnes- esineb rõhatusi ja gaase.Pressiv tunne ninas, valu torked enamasti paremal pool rinnakus - sümptomid igapäevased ja pidevad ,arstid siin soomes laiutavad käsi-olen uuringutest poole pidanud ise kinni maksma -aga abi pole saanud- ei oska ise ka arvata mida võiks veel uurida...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Ats   24.05.20 14:39

Tere,omal sarnased tundemärgid.Algas samuti detsembri keskel ja nädalaste pausidega jätkub siiani.Valu pigem rohkem rinnus ja ülaseljas aga pitsitus ja poomistunne rinnaku keskel nii ette kui taha kiirguv ,ei lase korralikult magadagi.Seedimine samuti korrast ära ,gaasid maos ja aegajalt kõrvetav tunne.Ka suus on hapu ja metalli maitse ,igemed veritsevad vahel ka söömise ajal.Väljaheide nii ja naa.
Käisin pulmonoloogil ,kopsud korras.Käisin südamearstil koormudtest OK. Käisin mõõka neelamas ,ka korras. Mitu korda verd andnud ,ainult kolesterool oli pisut kõrge.
Poolest päevast väsimus ja töövõime 25%.
Ise kahtlustan mingit viirust mis ei ole tavagripp,sest pole palavikku ega köha-nohu olnud aastaid.
Võtan ise vitamiine toidu lisaks ja maohappe vähendajaid aga probleem ei kao.
Hea teada kui oled saanud midagi haiguse kohta.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada