Seedimishäired 140 teemat   288 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas midagi tõsist? Väga ebameeldiv ja häiriv...

Autor: rane 29.10.11 16:11

Algselt kasutasin 5 kuud gesytili pille. Otsustasin vahetada, kuigi pillid sobisid. Tahtsin näonahka parandavaid pille. Mõned päevad hiljem, kui Dianet hakkasin kasutama, määras arst mulle ka Unasyn tabletid. 4 päeva jooksul 3 tabletti. Kui Unasyn tablette võtma hakkasin, siis on olnud pidevalt kõht lahti ja pikali olles tunnen, kuidas kõhtus nagu mullid üksteisest eralduvad. See oli algselt päris jube ja kuna ma varem midagi sellist märganud pole, oli see minu jaoks muret tekitav. Sellest ajast saadik kui ma neid pille võtma hakkasin on kogu mu kõht täiesti muutunud. Küll ta koriseb ja laulab ja müriseb ja kõiksugused hääled ja gaasid on pidevalt, selline tunne nagu kogu organism kääriks mul sees. Need gaasid ei tule mul välja ka eriti. Kui tulevad, siis ka tuleb neid vähesel määral ainult. Kuigi ma söön kõike jne, siis ka väljaheiteid põhimõtteliselt nagu ei ole. Ma olen nii mures, sest see on nii ebameeldiv ja ma ei saa mujal olla, kui ainult kodus, sest gaase on kuulda hirmsa tormi häälega. Kõht teeb neid hääli, gaasid välja ka ei tule ja kui tulevadki, siis kui olen seltskonnas vms... nii piinlik! kui üritan neid tahtlikult välja saada, siis nad ei tule ja ma ei saa aru üldse kuidas toit mu sisse nii ära mahub, kui seda väljagi ei tule. kas pillid mõjutavad seda? või oli asi selles ravimis, mis mulle kirjutati? või lihtsalt peaksin piimatooted enda menüüst välja jätma(tarvitan neid iga päev, päris palju ka) või midagi muud? äkki on laktoositalumatus vms? see võib olla mida iganes.. ma ei tea enam mida mõelda. kui tegu oleks tavalise asjaga oleks see ammu juba ära läinud, aga see on päris pikka aega juba kestnud ja ma ei tea mida teha... Palun aidake kes oskab

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada