Seedimishäired 200 teemat   368 postitust foorumis

Lisa vastus

Haisev kõhuhaigus?

Autor: Silver 07.08.11 12:53

Tere.
Lugu siis järgmine :
algas kõik see jama kuskil 3-4 aastat tagasi,alguses verine väljaheide vähesel määral ,siis juba tuli edasi väga suures koguses verd,raske oli vetsus käia ,kõhukinnisus oli ka kallal . arstijuurde ei läinud , lugesin netist et võimalus on ,et paraneb ise ära .
nii ma siis elasin selle probleemiga,kuni oli järgmine häda kallal ,tagumik ajas kohutavat haisu välja ,soolane mäda lõhn ,väga jube hais. Sellega kaasnes ka väga tugevad kõhuvalud vasakul roiete all . Kõht läks täiesti korrast ära , korises ja mulises ja möllas ,nagu liigsed vedelikud kõhuõõnes.Ja tagumikust voolas tilk tilga haaval mingit läbipaistvat jama ,pesul ühtegi jälge polnud ,ega ka ei haisenud .Siis olin sunnitud arsti juurde minema ,arst kirjutas välja linexit ja ütles ,et tegemist ärritunud soole sündroomiga.Mõnel määral aitas see ravim,sain sellest haisvast jamast lahti ,ja siis rääkisin ka oma veritsusest pärasooles. Tuvastati mul pärasoole lõhe,kirjutati välja ravimküünlad,mis ei aidanud. Siis saadeti mind operatsioonile ,kus siis kõrvetati mul see lõhe kinni ,ja avastati pärasoolest mul ka veenikoolmu(Hemmorroid vms),eemaldati ka see.
Arst ütles et taastumine operatsioonist võib võtta kuni 3 kuud . Niisiis ,2 kuud on opist möödas,ja jälle sain selle haisva haiguse kätte, kõht möllab jälle täie hooga,väljaheiteid ega midagi aluspükstes ega kuskil ei ole. Tarbisin ka palju alkoholi samal päeval,täpselt nagu eelmine kordki. Ja haigus lõi välja just rahvarohkes kohas ,vägaväga piinlik.
Nüüd istun pimedas toas üksi ja mõtlen mis selle põhjuseks olla võib?
Et siis küsimus teistele ,on kellegil midagi sarnast olnud või teab keegi mis võib olla selle põhjuseks?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada