Rasedus ja sünnitus 1 209 teemat   1 383 postitust foorumis

Lisa vastus

Päevad on ära jäänud 10 päeva

Autor: Helen 06.02.10 19:54

Selline küsimus rasestumise kohta, et kas peaksin seda kahtlustama ja testi tegema, kui päevad on ära jäänud umbes 10 päeva -AGA, ennegi on need siia-sinna nihkunud, kõige rohkem nädal aega üle..ja vahekorra ajal kasutan alati (!) kaitsevahendeid! pluss veel praegu see, et on eksamite aeg -stress ja läksin ka uude töökohta tööle, mis samuti lisab koormust. Samas, umbes nädal aega pärast vahekorda hakkas tööjuures väga halb, kõrvus kumises ja pilt pidi eest kaduma.. aga see võis jällegi olla sama päeva eksamist põhjustatud magamatusest ja söömata olemisest. Loomulikult võiksin testi teha, kuid kui suureks hindaksite teie võimalusi?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Piret   07.01.11 13:41

Mul on umbes sama probleem, ainult selle vahega, et tööl ei käi, aga päevad ära jäänud ka umbes 10 päeva ja ülikoolis sessiaeg..ei tea, mis peaks tegema...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: :)   23.02.11 18:07

teil stressist ongi ära jäänud, tugev pingeline aeg lihtsalt !

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ;)   17.05.11 17:06

täpselt, tean omast käest, et nii on eksamite- sessiajal. endal oli samuti, pinge, stress ja päevad hakkasid kuskil poolteist nädalat hiljem.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kessu   23.05.11 22:42

Päevad ei pruugi ju kohe rasedue pärast ära jääda seda enam , et kui kõikumisi on ka varem olnud.Paljudel on äevade ära jäämine seotud ka suuresti kaalu kõikumisega.
Enese rahustamiseks võid ju muidugi ka testi teha. ;)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada