Rasedus ja sünnitus 1 223 teemat   1 401 postitust foorumis

Lisa vastus

otsin abi

Autor: janno 20.08.13 13:20

tere mul sihuke probleem juba aasta palavik 34 kuni max35.9 kusagilt abi ei sa kõik arstid läbi käinud buls pikkali asendis42 kunagi pole nii madal olnud.. olen teinud trenni enda jaoks juba 13 aastat ei suitseta ei joo..haiglas käinud aasta jooksul 10 korda ühe korra kukkunud kokku lihase krambid nõrkus,vahest nii jube et ei jõua midagi teha..käinud arstil närvi, kilpnäärme,kardjoloogi .pea uuringul.sondi neelanud,kompuuteris käinud,vähiuuringud,puugi uuringud.ei tea mida enam teha...käed jalad pidevalt valutavad kus saaks abi olen juba väsinud arstil käimisest keegi midagi ei leija minu tek58 77 77 77

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: to janno   20.08.13 16:51

Ilmselt esineb sul mingil põhjusel tugev parasümpaatilise närvisüsteemi domineerimine sümpaatilise üle, s.t vegetatiivse närvisüsteemi tasakaal on paigast ära. See annab selliseid sümptomeid, nagu sa kirjeldasid.
Seda ei loeta haiguseks, vaid nn funktsionaalseks seisundiks.
Sellist tasakaalutust võib põhjustada näiteks ületreening, stress, ülekoormus, vähene magamine jms. Mingit otsest ravi ei ole, lihtsalt tuleb puhata, püüda stressist vabaneda, süüa ja liikuda mõõdukalt ja tervislikult. Tuleb väga jälgida, et uni oleks korras.
Sümpaatilise närvisüsteemi stimuleerimiseks võib ettevaatlikult tarvitada näiteks taimseid stimulaatoreid (kohvi on parem vältida): eleuterokokki, leuzeat, kuldjuurt, hiina sidruniväädikut, araaliat — neid kõiki saab apteegist käsimüügist.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: janno   25.08.13 00:49

äitah vastamast loodan et se on õige viga..lihase valud ja nõrkus pidevalt..palavik pole aasta juba üle 35'9 olnud tavaliselt34.6 puls pikkali 40 vere rõhk keskmine90/154.lihtsalt jube abitu tunne:(

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada