Rasedus ja sünnitus 1 110 teemat   1 248 postitust foorumis

Lisa vastus

Olen 2O aastane, kasutanud olen ligi 3 aastat antibeebipille...

Autor: Liis 06.02.10 19:55

Olen 20aastane, kasutanud olen ligi 3 aastat antibeebipille, ligi 2,5 aastat olen võtnud Logesti. Probleem seisneb selles, et mul hakkas seekord menstruatsioon juba nädal aega pärast eelmise menstruatsiooni lõppemist. Algul väheke määris, kuid nüüd tuleb verd peaaegu sama palju, nagu hariliku menstruatsiooni korral, iga päevaga läheb hullemaks. Alguses, kui hakkasin pille võtma, siis oli mul samuti probleeme määrimisega ja seetõttu otsustas arst määrata kõrgema hormonaalsisaldusega pilldid - Logesti. Nende pillide nimetust, millega alustasin, ei mäleta kahjuks. Kõik see 2,5 aastat on tsükkel olnud korrapärane ja nüüd äkki juhtus selline asi. Kas te oskate öelda, millest on nii varajane menstruatsioon või tugev määrimine põhjustatud? Arsti aja sain alles 28. maiks, eraarsti vastuvõtt algab 300 kroonisest teenustasust, seetõttu esitan küsimuse siin.
Teid ette tänades!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Ananüümne   06.03.10 12:00

Äkki on tegemist ovulatsiooniaegse vereeritusega? Ajaliselt isegi sobiks ju. Minul endal polnud kunagi varem seda olnud, kuid siis järsku tekkis. Kuna olin varem juba seoses billide kasutama hakkamisega arsti juurde aja kinni pannud, siis küsisin ühtlasi ka selle kohta. Ühesõnaga see on normaalne, osadel naistel ongi nii kogu elu.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada