Rasedus ja sünnitus 1 223 teemat   1 401 postitust foorumis

Lisa vastus

Ma vajan nõu, palun.

Autor: sally 28.09.11 16:06

Tervist!
Mul on selline mure, et mul on päevad jäänud juba 11 päeva hiljaks. Olen teinud selle aja jooksul neli rasedustesti. Kaks tükki, mille tegin hommikul, olid negatiivsed, kuid kolmas test näitas väga heledat ja ebaselget triipu, mis oli natuke näha vaid valguse käes keerates ja uurides. Täna päeval tegin veel ühe ning see näitas negatiivset. Oleme mehega olnud vahekorras ainult kondoomiga ning oleme iga kord peale seksi üle kontrollinud, et kondoom oleks terve. Mis te arvate, kas on võimalik, et olen rase? Plaan minna ka arsti juurde, kuid sinna on hetkel järjekorrad ja mina olen nii närvis, et ei suuda normaalselt elada. Pole veel soovi rasestumiseks. Andke nõu, kas see test võis olla vale-positiivne, eriti veel seetõttu et see triip oli tõesti väga ebaselge. Ehk võib tegu olla lihtsalt tsüklihäirega?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: K.   11.06.12 22:42

Minu naistearst ütles , iga väiksemgi/heledaim triip on triip ja see tähendab rasedust . Ja mina näe olengi rase :)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: naistearst.ee   19.08.12 08:17

Omal soovil ise tasudes võib alati pöörduda laborid.ee ja paluda teostada kõiki vajalikke analüüse. Raseduse tuvastamiseks HCG.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Lylleke1   10.11.12 15:28

Mul selline mure et mul oli keiserlõige ja nüüd huvitaks mind et kas see et mul on peale seda veritsus mis ei ole just eriti tugev aga samas ikka veritseb korralikult, olen nõutu sest pole selle asjaga just eriti kursis. äkki saaks mingit infot.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada