Rasedus ja sünnitus 1 198 teemat   1 371 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas on veel võimalik, et olen rase??

Autor: Kertu 05.09.16 21:45

Tere!

Olen esimest korda rase...Minu viimane mens. oli 12.juuli.2016. Tegin rasedustesti täitsa niisama juhuslikult, kuna natukene paha oli olla, 16ndal augustil 2016. Näitas heledat triipu-tegin veel mitu testi-kõik positiivsed. Sain arsti aja Nõmmele 2 nädalat hiljem. Käega katsudes arvas arst, et umbes 7 nädalat võiks olla rasedust. Saatis mind siis ka UHsse järgmisekspäevaks, kus teine naine juba vaatas ja uuris, et nii, umbes 5 nädalat. Tehti ka vereproov, millest selgus reedel(2sel septemril) et loode veel jube väike, aga et ma ennast hoiaks ja kõik on korras. Laupäeva öösel aga (3 sept vastu 4ndat septembrit) nägin wc-s pühkides nagu hästihästi roosakat värvust paberil.. Mõtlesin,et selge, ehk ei ole hullu... siis pühapäeval juba( 4.sept) tuli rohkem verd-läksin erakorralisse, kus naine ei osanud midagi muud teha, kui mõõta vererõhku ja mind kraadida-kõik nagu ok, ütles, et ikka juhtub umbes veritsemist ja määrimist. (Ütlen ka vahepeale, et natukese alaselg-ja kõht valutasid, no nagu umbes hakkaksid vaikselt päevad..)
Nüüd täna, 5ndal septembril käisin südamerahu saamiseks tasulises Fertilitas keskuses, kus arst vaatas UHs siis altpoolt eksole, vaatas ja vaatas ja ütles, et tema ei näe enam sellist samasugust looteringikest(??) seal, nagu oli näha arvutis minu rasedakaardil... ütles, et ILMSELT võib olla rasedus ise katkenud, aga et ma ikka homme nüüd läheksin vereproovi andma.

PALUN ABI JA NÕU! KAS ON VEEL VÄIKENEGI LOOTUSKIIR, ET OLEN VEEL RASE JA ET SEE ON LIHTSALT VÄIKE EKSITUS VÕI ET PISIKE LIHTSALT KINNITUS JA ARENEB IKKA EDASI?????

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada