Rasedus ja sünnitus 1 203 teemat   1 374 postitust foorumis

Lisa vastus

Mul on mure oma õe pärast... Oktoobris tegi ...

Autor: Etu 04.03.06 15:17

Mul on mure oma õe pärast... Oktoobris tegi ta medikamentoosse abordi. Pärast abosti oli tal mitmeid haiglas olemisi verjooksu ja minestuste pärast. Hiljem teatati, et oleks pidanud tehtama ka järal emakaõõne puhastus, mida aga ei tehtud. Pidev verejooks lõppes tal alles jaanuaris. Kuna tal pidevad tugevad kõhuvalud ja oksendamine, mille pärast ta ka palju magamata, siis ta ka palju arsti juures käinud. Atsid käskinud aga oodata ja vaadata.

Nüüd pea´ 2nädalat tagasi helistas õe günekoloog talle ning palus kohale minna. Õde oli järgmisel päeval läinud. Rääkis, et tehti proove ja vaadati veel ultraheliga. Nädalapärast läks jälle. Võeti lisaproovid.

Talle aga öeldi esimesel visiidil, et kahtlustavad kasvajat. Viimasel korral öeldi, et tahavad tartusse saata kontrollimaks, kas peab minema opile või on asi nö mööduv.

Minul on nüüd õe pärast mitu muret: kas ta võib lihtsalt lohutuseks öelda, et ei pruugi hullu olla. Teisalt muretsen, kas ta tõtt räägib... mu õde pole valetaja, aga pärast aborti on ta muutunud ja vajab palju tähelepanu ja lähedust. Kas asi võib olla psüühiline, kas ta äkki mõtleb pool juttu välja või hullemaks... Või, kas tõesti on võimalik, et kui midagi tal emakas korrast ära on, kas siis võib olla nö mööduv kasvaja või muu probleem, mida ei pea opereerima?

Loodan, et te valesti aru ei saa, sest abi palun selleks, et oma õde õigesti mõista ja talle õiget tuge pakkuda- teda õigesti aidata .

Ette tänades murelik suur õde

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada