Rasedus ja sünnitus 1 209 teemat   1 383 postitust foorumis

Lisa vastus

Kui Teie mees kahtleb selles, kas tulla ...

Autor: Teadmiseks Kajale! 13.06.01 15:13

Kui Teie mees kahtleb selles, kas tulla koos Teiega sünnitusmajja, siis peaksite ikkagi tõsiselt kaaluma, kas on mõtet teda edasi keelitada. Asi on lihtsalt selles, et kui mees tiritakse vastu tahtmist sellise toimingu juurde kaasa (hoolimata sellest, et ta on samuti selle osaline), siis võib see põhjustada mehele suhteliselt sügava psühholoogilise trauma - tunnen isiklikult inimesi kes on just sellise asja läbi teinud ja uskuge, teist korda nad seda enam ei soovi. Loomulikult on see väga individuaalne, mis tähendab, et paljud mehed lähevad rõõmuga oma naisele toeks, aga ma kordan veelkord - sundida neid sellleks pole mõtet!
Peale selle on küllalt mehi, kes lihtsalt sünnituse juures viibides ära minestavad, mida on raske uskuda, aga tegelikult faktid näitavad, et mehed on nõrgema psüühikaga kui naised (mis puutub sünnitamisesse) hoolimata nende paksust välisest koorest.
Nii, et soovitaksin Kajale veelkord mehega arutada seda asja, aga kui ta ikkagi kõhklema jääb, siis on selge, et ta soovib pigem lilledega ukse taga oodata :)

Edu ja õnne

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada