Psühhiaatria 68 teemat   260 postitust foorumis

Lisa vastus

võõrutusnähud

Autor: D 09.11.11 17:53

Kas kellelgi veel sarnast: tarvitasin Citaleci u 8 kuud, tundsin end sel ajal üle pika aja TÕSISELT HÄSTI/RAHULIKULT, samas natuke ootasin, millal saaksin hakata ravimikuuri lõpetama, lootuses, et suudaksin end hästi tunda ka ilma abivahenditeta. Paar nädalat tasapisi võõrutamist, viimased kolm-neli päeva aga enesetunne nii halb, sest pea käib jubedalt ringi, tunne on nagu hõljuksin oma päevad lihtsalt mööda. Kas see võib olla võõrutusnäht ja kui siis kaua see niiviisi kesta võib? Tänu sellele hakkab taas tekkima ärevus, mõtted, et kaua ma nii edasi jõuan, see segab mu tööd ning igapäevatoimetusi?! Kohe mitte üldse ei taha langeda taas Citaleci eelsesse ellu...
PS! Vererõhuga kombes.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mana   02.01.12 12:44

Minul umbes samasugune probleem. Olen vötnud Menneri haigusee hirmu ärevushoo pärast määras arst Cumbaltat ja nüüd on ka kui unustan öhtul rohtu vötta hommikul tugev uimasus ja pearinglus ja üldse selline tobe tunne .et hakkan möistma .et see ravim isegi teeb mulle kasu asemel kahju sest kui ikka töelist haigushoogu ei ole siis see Cumbalta nagu kutsukski seda esile.Olen oma probleemi pärast palju psühholoogilisi foorumeid lugenud ja pea alati on vöörutus ravimist totakalt raske ja ülipikk ja mingid mediteerimised veel lisaks.Nüüd homme ongi psühhoaatri vastuvött ja tösiselt arutan seda probleemi ja möistan, et AD peab viimase vöimaluseni eemale hoidma sest AD vötmise algul teevad paar nädalat iiveldust.pearinglust uimasust nagu kasutusjuhenduiski kirjas ja siis jube vöörutusprobleem koos raskustega!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada