Psühhiaatria 91 teemat   294 postitust foorumis

Lisa vastus

tere ebareaalsuses kannatajad

Autor: ebareaalne 10.02.10 19:57

tean mida te tunnete mul endal hakkas ka asi umbes 2 kuus tgsi pihta ja no see ei olnud yldse tore kui aru ei saand et mis nyyd lahti köike nagu näind ja teinud aga se et iseendale vöörana tundud ja ennast körvalt niimoodi jälgid teeb ikka köhedaks kyll..mul olid ka paanika häired mingi 2a ja siis nad nagu kadusid ja eks on kanepit ka suitsetatud et kui see mingi tagant lykkaja igaljuhul tunne on veider ja samas laastav sest normaalselt olla ei saa kui siis ainult magades ootan seda iga öhtu sest siis muu maailm ja ommikul hakkab see jama pihta...ja arstid ka kas ei möista seda asja hästi vöi annavad selllist pealiskaudset nöu aga lugesin yhe soome arsti arvamust asjast kus ta kirjutas sellest asjast millel ka konkreetne diagnoos ehk depresonalisatsiooni häire,mis pole kyll seotud depressiooniga kuidagi..ja raviks pakkus ta seal pikaajalist psyteraapiat kui ka kiropraktikat ja muud kuna vöivad olla mingid närvi sölmed kinni jne et mis kellel aitab ja sel teemal olemas ka raamatuid kyll mitte eesti keeles ilmselt inglisk et see asi on 1898a juba arstidel teada huvitav miks eestis vähe tuntud prob. igaljuhul inimesed soomes kirjutavad et köigil pm ka ennem old paanikahäired ja siis tulnud see ning yhel 2a tgsi tuli ja pole siiani kadunud kuhugi,teisel lapsepölvest saati ise nyyd ta 25a..igaljuhul oli mul kergendus kui leidsin kaaskannatajaid nagu teiegi seal et vaid see möte et inimesed veel kannatvad selle all aitab edasi minna et pole yksi sego..mis muud kui akkame otsima abi ja kui keegi sed kuskilt leijab vöiks teistelegi märku anda..ja köiges halvas ka midagi head et osad inimesed oma kultuurides mediteerivad pool elu et saavutada samasugune tunne ehk nö transs ja seeläbi jumalale lähemale korrakski saada..meil mediteerida pole vaja piisab hommikul ärkamisest:)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: amatöörarst   29.07.10 17:19

Sul on kalduvus skisofreeniale, seega vajad teistsuguseid ravimeid kui need, millega depressiooni ravitakse.

Räägi arstile julgemalt sellest, mida sa näed ja kui saad õige ravi, on maailm jälle paigas. Peaasi, ära tunne valehäbi.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: õpi kirjutama   01.09.10 20:25

mitte midagi ei saanud aru. kirjavahemärgid aitaks.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: vikkade parandus   30.09.10 11:50

ˇära kirjuta kui sa ei oska.õpi eesti keel selgeks.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: K   31.10.10 22:24

Kannatades pikemat aega ärevuse ja paanikahoogude käes, siis ebareaalsus on täiesti tuttav teema ja kui see nii jätkub, siis hakkan sust ilmselt varsti aru saama. Ootan huviga lahendusi. Kanep ei ole just kõige parem idee. Võibolla mõni hea rahusti, tugipunkt?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: to: amatöörarst   08.05.15 18:25

Ära lahmi idioot !!!!! Derealisatsioon - Depersonalisatsioon tuleneb ärevushäirest. Skisofreenia on pigem päritav ja geeniline. Kõik on ikkagi üldise stressiga seoses, kaob stress , kaovad ka need probleemid. Protsess on küll pikaajaline ja peab endaga tegelema , aga mingit üldist tervisekahjustust see tunne ei tekita. Ärevushäirega võivad kaasneda igast ebameeldivad tunded , sundmõtted, kartus peast segi minna jne. www.paanikahäire.ee tuleb äkki kasuks;)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada