Psühhiaatria 91 teemat   293 postitust foorumis

Lisa vastus

Soovitage kedagi, kes oskaks tegeleda Minuga

Autor: Peep 20.11.10 22:05

Probleem tundub loomulikult Minule suurem ja hullem kui teiste inimeste probleemid.

Seisneb see selles, et mul on konkreetselt tunne nagu eksisteeriks Mina, teised ja kogu universum singulaarsuses, kus Aega ei ole olemas.

Ma tahaksin kangesti SIIT välja saada kuid loomulikult enesetapp ei aitaks, sest me oleme singulaarsuses nagunii kõik kinni. St. kui sa sured sünnid sa kas uuesti täpselt samasse ellu tagasi või siis paremal juhul tõesti hakkad elama kellegi teise elu otsast peale.

Ma tahaksin kuidagi sellest singulaarsusest välja tulla aga ma pole kindel, kas (kui universum tõesti on intelligentse olendi poolt loodud) isegi tema oskab sealt välja tulla. Ilmselt on ka tema, nagu me kõik iseendas kinni ja tegelikult Aeg seisab.

Ma oskan "elada" st. mul on auto, korter, töö ja suhtlemisprobleeme ei ole. Aga see pole minu jaoks elu vaid pigem kardin, mille tagant see kohutav reaalsus välja piilub aeg ajalt kui ma näiteks istun maha ja hakkan mõtlema ja ei tegele mitte millegi konkreetsega, mis aitaks mul seda kõike unustada.

Alkoholi ja narkootikume ma ei tarbi, sest tean omast kogemusest kui kohutavalt kinni need asjad võivad kogu olemuse viia.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada