Psühhiaatria 91 teemat   296 postitust foorumis

Lisa vastus

Nõrk

Autor: nimi 15.10.13 05:04

Tervist !

Olen 23 aastane noormees ja minu probleeminiks on alkohool , mängud , varastamine ja suitesetamine . Alustame siis esimesest probleemist . Umbes poolteist aasta tagasi suutsin ma veel ennast kontrollida , et kus , palju ja kuidas ma joon aga nüüd enam ei suuda . Kui mul on rohkem raha siis ma joon sõpradega ja kui on vähem siis lähen poodi ja klapin kasvõi viimaste sentide eest pudel viina ning joon selle üksi ära . Kui raha pole siis olen nõus kasvõi läbi seinte minema , et see pudel kusagilt leida . Alustades sellest , et viin taara minema kuni lõpetades sellega , et nihvedan oma lähedaste rahakotist raha või pangakaarti ja lihtsalt süüdimatult ostan endale selle raha eest viina . Tean , et see nende suhtes väga ebaõiglane aga teen seda ikka vastu tahtmist . Istun lihtsalt kodus ja järsku hakkab kõhus tunne keerlema , et täna peaks jälle täis tõmbama ning ei anna endale mingit aru enem kui see asi tehtud on ning siis mõtlen tagant järele , et see kõik nende suhtes ebaaus . Kõige valusam on see , et ma suudan seda teha niiet veel keegi aru pole saanud . Mõtlen seda nii , et olen vahepeal tahtlikult tahtnud teha niiet , et jään neile vahele , et siis äkki hakkavad peitma oma vara aga ei julge lõpuni välja minna .
Kuid siis kui ei joo siis avastan end mängude tagant ööpäev läbi . Täielikult reaalsusest väljas ja pean ilmtingimatta mängu / mängud läbi tegema mida parasjagu mängin . Tavalislt nii 2 - 5 päeva kuni ise aru saan , et asi juba väga valesti.
Üleüldse ma olen koguelu elanud niiet mida ma parasjagu tahan selle ma pean kohe saama või seda kohe tegema . Mitte kunagi ei ole kannatust teiste taga . Kõik ajavad närvi , sest mulle tundub et nad teevad asju valesti või õpetavad mind ja hädaldavad näiteks . Kunagi suutsin suitsuta olla 8 kuud ja igatsen seda tunnet siiamaani taga , sest siis olen peast omaarust selge . Tundisn , et või kõigega hakkama saada .See oli minuarust muidugi põhjusega , et mu elu unistus on saada lauljaks . Mitte mingi muu asi , ei ole pakkunud mulle sihukest errutust nagu see amet . mõtlen küll , et võib olla selle ameti pärast olengi nii põhjas kuid ei taha seda endast unstada kuna see minu sees , unistus ja kõik . Kuigi reaalselt mul lokopeediline(s ja r täht ) probleem ja pole kunagi laulmisega tegelenud . Niipalju kui vaid kodus omaette .
Ei oska enam endaga toime tulla , soovin teilt mingit nõu , niipalju kui te suudate seda mulle anda .

Äitah

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: nimi   15.10.13 05:23

vabandan kirja vigade pärast

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: vastuseks   29.10.13 22:49

ei saagi aru, miks siiani keegi pole veel kirjutanud, ju ei osatagi midagi tarka öelda. Ma ka ei oska muud öelda, kui et lähedased, keda mainid, peaksid ju küll aru saama, et sinuga on midagi väga korrast ära. Sõltuvusest on võimalik lahti saada siis, kui omad enesesse usku. Kuidas aga see saavutada? Mina otsisin kaua õiget meetodit, leidsin siis meditatsioonikursused, kus käin siiani, et oleks grupi toetus. Selge on see, et tuleb abi küsida, ehk näkkab ka hea arstiga.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada