Psühhiaatria 91 teemat   296 postitust foorumis

Lisa vastus

Ärevus (emotsionaalsuse ees)

Autor: Ants 15.03.17 22:01

Olen üle 30 juba ja terve elu on mingi ärevus olnud sees vahelduva eduga. Vist lapsepõlve aja ebakindlus, lõhutud pere jne on jälje jätnud. Ei tea nagu kindlalt, kas teen asju õieti. Kahtlen, ei tee õieti, laidan ennast selle eest. Umbes mina vs maailm. Ja on nagu ärevus, et ikkagi midagi juhtub, kuigi võin olla üksi rahulikus kohas. Midagi ikka tiksub, mis hoiab ärevust, valmisolekut millekski. Ei saa kunagi 100% rahu ja puhata. Võib vaid seda teeselda. See häirib. Olen arstil varem käinud, kuid need rohud natuke aega aitavad ja siis jälle nagu ikka. Pole mõtet nendega jännata. Enam ei taha, eks see jätab ka märgi külge.
Ja kuidagi on ärevus emotsioonide näitamise ees, isegi naeratamise või naermise ees. Ei tea, tunne nagu et kui ma seda teen, siis teesklen. Olen mitte mina ise. See peaks tulema spontaanselt. Ja see on vastik tunne.
Ma ei tea, kas on vahepeal mingeid paremaid ravimeid, mis tõesti mõjuvad või on see krooniline seisund, mis jääb igavesti osaks minust? Või on mõtet proovida midagi?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada