Neuroloogia 416 teemat   583 postitust foorumis

Lisa vastus

tundmatu peavalu

Autor: olga 21.12.14 01:11

tere!
minu probleemiks on pidev peavau, mida arstid seletada ei oska. on diagnoositud sm ja mg, aga arstide väitel pole need valudega seotud. olen vaevlenud selle probleemiga vähemalt 10a (hetkel vanuseks 21) ning ainukene vastus arstidel on muud peavalu sündroomid. tehtud korduvalt kt ja mrt uuring, ka röntgen. käsmüügi valuvaigistid mul valu ei leevenda, sestap tarbin 2x päevas 100mg ketoprofeeni..

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kiku   14.02.15 17:34

Mul on täpselt sama probleem. Ja arst keeldub saata mind uutele uuringutele. Nii ma 5 aastat vaevlen juba ja vahepeal tarbisin vägapalju iboprofeeni kuid see pole ka kasulik. Nii ma kannatan ja võtan ainult siis tablette kui valust pisarad silmas juba.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: E   11.08.15 12:17

Mul sama probleem - asi võib seisneda ka psüühikas, stressis. Need võivad seega olla pingepeavalud. Lisaks avastasin, et mul olid ussid (naaskelsabad) ning pärast ravimi manustamist kadusid peavalud.
Praegu aga taas sama probleemi ees.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Alex   05.01.16 09:57

Võiks arvata, et asi on psüühhikas, sest minul olid 6 kuud järjest jubedad peavalud ja lõpuks pandi diagnoosiks...somatisatsiooni häire ja sain ka abi. Sel juhul aga ükski valuvaigisti ei aita. Igatahes ära jonni jäta ja võitle enda eest ja otsi ikka arstidelt abi, kuni leiad. Minu võitlus kestis täpselt kuus kuud. Olin haiglates ja uuringutel, kuni lõpuks leidsin arsti, kes mind korda tegi.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada