Neuroloogia 415 teemat   582 postitust foorumis

Lisa vastus

Teatud tüüpi epilepsia??

Autor: Liina 21.02.10 19:37

Arstid räägivad,et enam ei saa midagi teha lihtsalt tuleb tablette süüa ja ikka ma kukun.Mul on mingi imelik haigus teised epilepsikud kukuvad ja hakkavad tõmblema aga mina olen pärast kukkumist kohe püsti nagu poleks midagi juhtunud???mulle on pidevalt öeldud,et hea,et ellu jäid!!!!!!!!!MIS HAIGUS SEE ON??Kui soov on minna välismaale siis öelde mulle KUHU????????.
Ette tänades.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: bioenergeetik Tarmo Metsar   22.06.10 11:38

Kunagisi NSVL tippneurokirurge Ruth Paimre ütles epilepsia kohta nii, et seda võivad praktiliselt kõik põdeda, kes kukuvad, mälu kaotavad. Iseäranis, kuidas keegi seda määratleb.
Kui on tehtud ajuuuring ning sealt on näha kolle, siis saab õelda, et tegemist on epilepsiaga neuroloogia mõistes.
Tavaliselt ravitakse epilepsiat kirurgiliselt, või siis tablettidega.
Tablettide puhul on nii, et tuleb õiged tabletid määrata, kui ka kogused. Igale inimesele mõjuvad bioenergeetiliselt tabletid erinevalt ning lähtuda tuleb isiklikust tundest, et mida ja kui palju vajatakse.
Tihti määratakse valesti tabletid ja kogused. Tarvidus on konkreetse tableti järgi vajadus ning koguse. Kuid inimesed tarvitavad tihti 2-4 erinevat tabletti koos, mis on vale. Samuti ei tohiks neid võtta 5-6 300 mg `seid tablette.
Parim ravi on looduslikest ainetest, teatud pähklitest, seemnetest, kõrvitsatest, meedest saada kätte vajalikud ained, sest siis ei teki "zombi" tunnet ning ei tule tasakaaluhäired. Esmane ravi tehakse l3-4 kuu jooksul läbi spets. meega, kus sees vastavad ravimtaimed, mis hoiavad ära epilepsiahood.
Kasuks tuleb ka tegelemine Radza-Buddhi jogaga, millega saadakse läbi meditatsioonide ja hingamisharjutustega kontrolli alla ajuimpulsid (EEG diagramm).
Infot rohkem: www.integraal.ee

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada