Neuroloogia 415 teemat   582 postitust foorumis

Lisa vastus

sabakont? või mis?

Autor: R 14.07.11 22:12

Kui kellegil on samad tundemärgid olnud kui mul praegu sabakondiga, siis ootan nõuandeid mida teha. Nimelt ise arvan et rattasõidust hakkas kõik pihta st.sabakont läks valulikuks juba kevadel ja siiamaani see annab tunda eriti istudes ja kuna on ka istuv töö siis püstisaamine toolilt ka vaevaline. Kas peaks millegiga määrima hakkama? Milliseid soovitusi samalaadse probleemiga oskab keegi soovitada?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: dr. still-mürr   11.05.13 00:07

mul samalaadne valu-arvan,et närvipesas nimmes e. sabakondis...sain leevendust algul diclac 100 aga see ei mõju maole hästi ning siis hakkasin kasutama sinepiplaastreid-10 minti..-sama tulemus nagu diclacil aga looduspärane...nüüd olen veel teinud saialille tinktuuri-mille valmimist ootan-14 päeva(100gr.viina ja peotäie saialille õitega tumedas klaaspurgis!
Pidi aitama-proovin ise kompressi 3 päeva pärast...veel ei tea resultaati!Igatahes arsti väljapakutud ravivõimlemisest keeldusin,sest saan rahu vaid külgedel lamades-muu aega aga kiirgab valu tuharatesse ja ka allapoole!
Elektriravi soovitati..pole veel proovinud aga proovin,sest 1,5 kuud on muutusteta närvipõimik valutanud sabakondi seespool...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: dr Grüne   16.05.13 15:27

Pane kapsaleht püksi, mõjub ka looduslikult hästi igasugustele põletikele. St leht pane valutava kohe peale. Lehte susa natuke enne kahvliga.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada