Neuroloogia 416 teemat   583 postitust foorumis

Lisa vastus

Reumatoidartriid

Autor: Merilin 03.02.16 21:10

Tere ! Nimelt mure selline, olen 22.aastane ja diagnoositi reumatoidartriid. Aga kõik diagnoos on lahtine, kahtlustatakse ka psioriaas artriiti.
Valu teevad parema käe kaks sõrme, pöial ja järgmine sõrm. Ei paindu eriti enam. Ja meeletu valu. Siis parema jala varvaste juurest valutab. Ja vasaku jala kand.
Rohtudest söön: Arcoxia, medrol, trexan ja õhtuti placvenüli. Tahaks sellest paistetusest lahti saada. Ja ma tõesti loodan, et need liigesed moonduma ei hakka, olen niii noor selle haiguse jaoks. :( kohutav milline valu.
Äkki oskate öelda, mis veel hästi aitaks ? Ette tänades Merilin

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Eva   04.02.16 13:05

Kas kael on ikka kontrollitud? Minul selliste sümptomitega öeldi karpaalkanali sündroom, aga mul sai korda kaela võimlemise ja sobiva padjaga õige öine kaela asend. Kaela asendist olid erinevate sõrmede liikumis-, tundehäired.
Jalal suure varba juures valu, jalad paistes, arvati, et podagra, aga Allopurinol põhjustas tõelise jubeda podagrahoo, loobusin sellest kohe. Aga selle sain ära proovides milliseid toiduaineid ma süüa ei tohi: suhkur, piim , heeringas, sai jms.
Joon korralikult nüüd ka vett.
Kannale tehti isegi röntgen, et kukekannus. Sain lahti kui kontrollisin üle kõik kingad, natuke kontsa peab olema ja tulin ära töökohast, kus olin jalgadel 12 tundi jutti.
Muide ühe käe küünarnukile tekkis ka pidev sügelev ja punetav ketendus. Kreemitasin seda pidevalt ja vahetasin lauakatte,millele toetus päevad läbi arvuti taga olles küünarnukk ja voila! korras.
Huvitav oli see, et kõik need nähtused olid mul ÜHEL AJAL!! Ilmselt sellest eksitavad diagnoosid.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada