Neuroloogia 415 teemat   582 postitust foorumis

Lisa vastus

Peavalu

Autor: Kadri 04.02.10 08:40

Mind vaevab krooniline peavalu? Kas kellegil on sama probleem ja millest oled abi saanud? Olen 27-aastane naisterahvas.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Saaga   20.04.10 02:06

Sa peaks yle vaatama oma elustiili ja mida sööd. Kui mina löpetasin nisutoodete söömise siis kadus ka krooniline peavalu. Gaseeritud joogid. Tugevad vyrtsid ja kohvi vöivad tekitada kroonilist valu. Usun et see on väga komplitseeritud kysimus sest igal inimesel on omad pöhjused ja faktorid mis valu esile kutsuvad. Valuvaigistite yledooserimine on yks pöhjus mida olen ise tundnud. Pyya pidada valu päevikut ja muidugi otsi abi neuroloogi juurest. Ära kaota lootust!
Parimate soovidega S

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Shandi Sikk   24.05.10 15:13

Kannatan väga tugevate peavalude all. Valu hakkab tavailselt öösel,aga viimasel ajal ka päeval. Valutab ainult parem pea pool. Võtan kangeid tablette,aga ka need üksi ei aita,vahel pean ka paratcetamoli koos kange rohuga võtma. Kas kellelgi on sama probleem ja kuidas abi saada?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: bioenergeetik Tarmo Metsar   02.09.10 13:11

Peavalu põhjustavad mitmed asjad. Seega et mis millest tekib, on vaja diagnoosida. Peavalude vastu on õige diagnoosi korral mitmeid erinevaid ravivõimalusi.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Efka   08.02.11 12:26

Endal teeb kolmiknärv 15 aastat juba valu. Viimasel ajal olen käinud nõelravis -väga soovitan.Pagana kallis aga aitab.Soovitan Bürklandi

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: eva   03.03.11 17:00

Efka! Kuna mulle on ka pandud diagnoosiks kolmikn2rvivalu, siis tahaks teada millised Sinu valud v2lja n2evad ja milliste rohtudega Sind ravitud on? Mis Sind paremini aidanud on?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada