Neuroloogia 415 teemat   582 postitust foorumis

Lisa vastus

Lapseea haiguloo leidmine

Autor: Milvi Jõe 10.08.11 12:46

Minu põhiküsimus seisneb selles:
Kuidas leida oma varasemaid lapsepõlve haiguslugusid Tallinna Viru väljakul asunud lastehaiglast kus mind oma pool aastat raviti ja elukohajärgsest Nõmme Polikliinikust?

Selgituseks niipalju, et elan Võrumaal alates 1991.aastast ja sellest ajast on minul tervisekaart olemas. Praegu on mul tulnud varasemast enam päevakorda liigeseprobleemid, eriti puusaliigestes. Põdesin lapsena südame reumat. Kuna olen mitmeid kordi elukohta vahetanud, siis ei ole mul võimalik näidata praegusele perearstile 50 aasta taguseid haiguslugusid, et tal oleks võimalik praegust haiguse arenemist objektiivselt hinnata, kuna põen ka psoriaasi ja luudehõrenemist. Mul on pandud erinevaid diagnoose: psoriaatiline artriit ja viimati luude hõrenemine.
Samuti on minul endalgi raske aru saada missugune haigus nendest siis kõige enam mulle probleeme valmistab. Minu lastehaiglas viibimise aeg langes mäletamistmööda ajavahemikku 1959. november kuni mai 1960. Olin Nõmme Polikliiniku patsient 1965.aastani, kuni sattusin elukoha vahetusega Mustamäe Polikliiniku alla. Edasi taas elukoha vahetuse käigus Lasnamäele sattudes, ei leidtud ka Mustamäe Polikliinikus 1984.a. , kui seda palumas käisin minu haiguslugu, väidetavalt oli arhiiv juba mujale viidud. Nii ei olegi minu tervisest eelnevas perioodis mingeid märkmeid.
Palun kui võimalik, kas saate nõu anda, kuidas on võimalik neid haigulugusid saata minu perearstile. Ette tänades M.Jõe

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada