Neuroloogia 379 teemat   540 postitust foorumis

Lisa vastus

uuringu vastused neorolgias

Autor: Anne 30.04.17 19:29

Tere
Tehti MRT uuringud, kuna pikemat aega on peavalud, ja detsembrist hakkasid valud rindkeres, algul lihtsalt seljal siis juba ees roides, Selline tunne nagu keegi nõelu torgiks, valud on nii vasaku käe all, kui ka vasakul pool rinnaall roides, vahel valu lööb paremale roidesse. Vahel valu lööb jalgede vahele , selline torkiv jällegi nagu nõelu keegi torgiks. Ja viimasel ajal märkasin et lausa nahk valutab vasaku rinna all.
Tehti uuring tahaks teada mis see tähenddab ja kas need ebamugavused võivad olla seotud ?

TELLITUD UURINGUD IRM1001 x 1 MRT peaajust IRM2006 x 1 MRT lülisamba rinnaosast (disk) KIRJELDUS Kl andmed: Valu vas n trig alal. Teostatud tugeva väljaga MRT- uuring peaajust natiivis kahe mähisega (T2 ax, T2 cor, T1 sag, T1 ax, B FFE ax, T2 Flair ax, DWI ax, ADC ax). Aju külgvatsakesed, III ja IV vatsake on normaalse kuju ja laiusega, deformatsioonita ja dislokatsioonita. Ekstratserebraalsed liikvoriruumid on normaalsed. Ajukude on koldemuutusteta, aju hall- ja valgeaine vahekord vastab normile. Kraniaalnärvid on nähtavas osas normaalsed. Vasema n. trigeminusega on ponsi läheduses kontaktis a. basilarise perforeeriv haru (ACS ja AICA vahel) ning a.cerebellaris sup.

TELLITUD UURINGUD IRM1001 x 1 MRT peaajust IRM2006 x 1 MRT lülisamba rinnaosast (disk) KIRJELDUS Kliinilised andmed: Valu seljas Teostatud tugeva väljaga MRT- uuring lülisamba torakaalosast natiivis kahe mähisega (T2 sag, T1 sag, T2 Spair sag, T2 ax). LEID: torakaalküfoos lamavas asendis normipärane. Th7/8 diski veesisaldus langenud. Th7/8 diski väga väikese mahuga paremp. paratsentraalne ekstrusioon migratsiooniga kraniaalsele, mis spinaalkanalit oluliselt ei ahenda ega kompreimeeri närvijuuri. Ka mujal on spinaalkanal avar ning neuroforamenid ahenemiseta. Seljaajus ei ole patoloogilist signaali muutust. Lülikehad norm. kõguse ja signaaliga. ARVAMUS/SOOVITUSED Th7/8 diski väga väikese mahuga paremp. paratsentraalne ekstrusioon migratsiooniga kraniaalsele, mis spinaalkanalit oluliselt ei ahenda ega kompreimeeri närvijuuri

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada