Naistehaigused 534 teemat   690 postitust foorumis

Lisa vastus

Valulik urineerimine ja kipitus

Autor: silvi 15.12.16 23:43

Tere, olen 15-aastane, murelik tüdruk.
Esimene vahekord oli mul juunis. Ja peale seda on vahekord tihti olnud natukene valulik just nagu kõhu seest.
Suve lõpus oli mul esimest korda põiepõletik, mis levis edasi ka neerudesse. Arst tegi uriini proovi ja ütles et põletikunäitajad on kõrged, kirjutas välja Nitrofurantoini. Lisaks antibiootikumile võtsin ka probiootikumi. Umbes nädala pärast oli kõik korras ja põletik kadund.
15. oktoobril alustasin Clormetin nimelistel antibeebipillide võtmist. Sellele järgnes umbes kuu aega kestev pruun voolus.
14. novembril oli põiepõletik tagasi. Too kord ma arstile ei läinud, kuna hommikupoolikul urineerides tuli vaid paar tilka ja selles prooviks ei piisanud. Niisiis helistasin perearstikeskusesse ja mulle kirjutati välja uuesti sama antibiootikum. Võtsin juurde ka probiootikume, mis said otsa 3 päeva enne antibiootikumide võtmise lõpetamist. Kasutasin need paar päeva Vagisani piimhappekapsleid. Kuskil nädalaga oli põletik läinud. Paar asja jäid siiski häirima, ma käin trennis ja hüpates seal jne andsid neerud kõvasti tunda. Lisaks jäi ka häirima see, et peale vahekorda kipitas tupp väga hullult.
Nüüd umbes 1.5 nädalat tagasi hakkas pihta jälle sama jama, aga seekord kipitus ja tihe urineerimisvajadus vahepeal kaovad natukeseks ja kohe kui pikemalt õues olla/ proovida seksida on kipitus tagasi. Seekord kohe kui olen tundnud, et hakkab kipitama, joon 5 tassi vett ja natukese aja pärast kipitus kaob. Andsin uriini proovi, mis saadeti külvi, kuid midagi ei leitud.
Minu mure häirib mind väga, kuna tihtilugu on tugev kipitus, sügelus ja tihe urineerimisvajadus, samuti ei saa olla vahekorras, kuna kipitus on talumatu. Täna proovisime partneriga astuda vahekorda, kuid kohe hakkas kipitama ja jätsime pooleli. Suguhaigust ei kahtlusta, kuna mul on esimene partner ja ka temal ega ka ta eelmistel (3) ei ole probleeme esinenud.
Voolus on valge/läbipaistev ja tupel on õrn, hapukas lõhn.
Kasutan Vagisan intiimpesugeeli ja hügieen on väga heas korras.
Ootan teie vastust, kuna igapäevaelu on probleemi tõttu väga häiritud.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada