Naistehaigused 515 teemat   670 postitust foorumis

Lisa vastus

Valu vahekorra ajal ja peale seda

Autor: M. A. 29.07.17 09:28

Tere. Mure selline, et umbes nädal aega on olnud vasakul pool kõhus(naba kõrval, umbes 7-8cm ala) vahekorra ajal valud. Algas vaikselt, alguses oli nõrk valu ja täiesti talutav kuid on nüüdseks juba nii hull, et seksida on pea võimatu. Olen proovinud mehega erinevaid asendeid kuid valu on igas asendis(osades asentites pole nii tugev). Valu ei ole siis kui mees ei lähe sügavale ja kõik käib aeglaselt. Eile valutas kõht ka peale vahekorda edasi. Ning valutab endiselt(seega õhtul hakkas valutama ning praegu, hommikul valutab endiselt) Selline valu, et kisub kõverasse(praeguseks on juba õrnem). Mehega alati samad poosid olnud ja varem pole midagi olnud seega ei saa see seotud olla poosi või liiga suure peenisega.
Olen 17.aastane. Sünnitasin selle aasta veebruari kuus esimese lapse. Sünnitusega oli kõik korras ning ka raseduse ajal. Seksinud olen vaid ühe mehega, kuid varem pole sellist asja olnud. Millest võib valu tingitud olla?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Triin   03.08.17 17:09

Tere!

Kliinik.ee anonüümses foorumis ei vasta arstid. Kui soovite kliinik.ee-s arsti vastust, siis palun pöörduge konkreetse arsti poole. Neile saab esitada küsimuse siit: https://www.kliinik.ee/noustamine

Parimate soovidega
kliinik.ee vanemtoimetaja

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada