Naistehaigused 524 teemat   679 postitust foorumis

Lisa vastus

Tüdrukul on allpool probleemid

Autor: Anonüümne 19.07.16 21:01

Alates 2015 aasta talvest on 15. aastasel tütarlapsel olnud palju probleeme tupepiirkonnaga. Kõik algas kui tekkis esimest korda tupeseen. Sellele on järgnenud pidevalt põiepõletikud ja veelkord tupeseent. Ta on igakord ravi saanud, aga enamasti tuleb probleem lühikese aja jooksul tagasi. Käidi günekoloogi juures ja seal võeti proove, suurema probleemi korral lubati ühendust võtta, aga seda ei tehtud. Järeldus: suurt probleemi pole. Küsimus on selles, et miks need probleemid koguaeg tagasi tulevad. Tüdruk hoiab end nii kuidas saab, aga ikka piinleb lõpuks. Näiteks on valus vetsus käia ja pärast pühkimine veel eriti(tupepiirkond muutub ülimalt õrnaks). Kui peale seksuaalvahekorda on valus olnud siis on üsna kindlalt lähiajal ka tulnud kas tupeseen või põiepõletik tagasi. Ka günekoloog teadis seda, et tüdruk on seksuaalselt aktiivne. Tüdruk on ise segaduses ja samuti ka lähedased. Sooviks lihtsalt teada mis seda põhjustab ja kuidas ta end selle eest kaitsta saaks. Saarel elamise tõttu pole väga võimalik kuhugi linna korraliku naiste arsti juurde minna.

Jääme vastust ootama!

Ette tänades,
Anonüümne

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kkk   10.03.17 10:15

Tere. mind vaevas täpselt see sama probleem. Naistearsti soovitusel MUUTSIN ELUVIISI niipalju, et
1) kandsin alati kaasas niiskeid salfrätte intiimpiirkonna puhastamiseks, kui polnud võimalust päeva jooksul ennast pesta,
2) hakkasin tihedamini pesukaitsmeid vahetama päeva jooksul. Ostke neid , mis on HINGAVAD. Seda oli vaja selle nimel, et vältida vooluste (tuppeseenest) sattumist kuseteedesse.
3) Samal ajal ravisin tuppeseent Klotrimasooliga, seda saab aptegist ilma retseptita. Ööseks panin klotsimasooliga tampooni sisse kolm ööd järjest. Vajadusel peab kordama.
4) Kui oli eriti hull valu kuseteedes (kuid analüüsid ei näitanud põletikku!) siis oli abi Ibuprofeenist 40 mg (see on valuvaigisti põletikuvastase efektiga).
5)Ja kodus pesin hommikul ja õhtul aptegist ostetud intiimpiirkonna pesuvahendiga, mis sisaldas piimhapet ja oli mõeldud just tundlikkule piirkonnale.
Neid punkte järgides sain probleemist lahti ja jätkan ikka samas vaimus. Pesu vahetan ka nii tihti kui võimalik.
Soovin teile kiiret paranemist.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada