Naistehaigused 534 teemat   690 postitust foorumis

Lisa vastus

Raseduse katkemine

Autor: MRL 23.02.20 10:43

Esmaspäeval (17.02) käisin rasedana arvele võtmas. Selgus, et rasedus on juba kaugel (teine kuu). Lapse sünniajaks määrati 12 september. Emakaelal olevat punetus ja kerge veritsus, arst ütles, et muretseda ei ole põhjust ning kindlasti ei pea kartma, et rasedus võiks katkeda. Soovitas igaks juhuks sidemeid osta ja ütles, et kõik on muidu korras. Saatis vereproovi tegema ja uus aeg määrati reedeks (21.02). Selleks ajaks pidin tooma ka uriiniproovi.
Neljapäeva õhtul olid valud alakõhus, kuna need olid tugevad, kutsusin vastu hilisõhtut kiirabi.
Haiglas tehti ultraheli ning anti sisse kaks mingit tabletti mis pidi panema keele alla ja tegid suu seest tuimaks ja raske oli neelata. Lisaks pandi tilgutiga kaks koti järjest kanüüliga mingit asja, arst ütles, et see võtab valu vähemaks. Väga kibe oli kui see verre läks. Rohkem midagi ei uuritud ega tehtud.
Umbes kell viis öösel tulid suured valud ja resedus katkes.
Hommikul kirjutatu koju.
Samal õhtul uued valud ja taas kiirabi.
Uuesti mingid rohud ja selgus, et mingid osad lootest olid jäänud emakasse.
Tehti puhastus ja järgmine hommik uuesti koju.

Küsimus - kui esmaspäeval oli arsti väitel kõik täiesti korras, üteldi, et rasedus kulgeb kenasti ja mingit katkemise ohtu ei ole, ainult see punetus ja kerge veritus, kuidas siis kolm päeva hiljem rasedus katkes ning seda mõned tunnid peale seda kui need mingid rohud mulle haiglas sisse anti ?
Kas just need rohud võisid olla katkemise põhjuseks ?
Kas sellest tuleks kusagile teavitada ?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada